Ölüm Bana Ayakta Gelsin.

Daima güçlü olmak, dik durmak ve kimseye ihtiyaç duymamak... Ölüm bize ayakta gelsin... Vatan,Millet için bu can feda olsun. Biz Aziziye Tabyasında Nene Hatun, Kastamonu Yolunda Şerife Bacı, İzmir dağlarında Kara Fatmayız.. Biz Mustafa Kemal Atatürk'ün kadın askerleriyiz. Hiç kimse bizi yıldıracağını, korkutacağını, sindireceğini zannetmesin.

Türk Siyasetinde bir Meral Akşener Türk Kadınının sesini Türkiye'ye ve dünyaya duyurmuştur. Bir Canan Kaftancıoğlu Milletin İstanbul zaferine imza atanlardan biri olmuştur. Ama nedense kadınlarımız önü açılacağına, destekleneceğine tam tersine başarılarının önüne adeta set örülmeye kalkışılmaktadır.

Hiç alakası olmayan şeylerle suçlanmışlardır. Bu taşrada da böyle olmuştur. Ne zaman bir kadın siyasette idareci kadrosunun başına getirilse hemen saldırıya uğramış,başarısı engellenmeye çalışılmaktadır. Ama şunu unutmayınız ki biz Nene Hatunların, Şerife Bacıların, Kara Fatmaların torunuyuz. Yılmayız,korkmayız, gidiğimiz mücadeleden vaz geçmeyiz. Dedi ya Ölüm gelecekse ayakta gelsin.

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

0 Yorum

Köşe Yazısına Yorum Yazın