Kültür Yozlaştırması İle İşgal...

 Mustafa Kemal Atatürk, 29 Ekim 1930’da Ankara’da, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları şerefine yapılan toplantı da, Amerikalı gazeteci Ring’in “Türkiye ne zaman Avrupalılaşacak?” sorusuna “Türkiye maymun değildir. Hiçbir milleti taklit etmeye niyeti yoktur. Türkiye ne Amerikanlaşacak, ne de Batılılaşacaktır ama özüne dönecektir.” Diye cevap verir.

Batının sanayi ve teknolojisine ulaşmak yerine; Batının modası ile yaşam tarzı ve ahlak dışı kültürünü toplumumuza enjekte etmek isteyenler şayet gaflet içinde değillerse; ihanet içinde olduklarının farkına varmalarının zamanı gelmiştir.

“Bir devletin zayıf düştüğü an, diğer devletlerin iştahını kabartır” ilkesinden hareketle şunu söyleyebiliriz:

"Osmanlılar örneğinde olduğu gibi; Türk devletinin kriz içinde bulunduğu bir dönemde Türk kimliğinin karalanarak ötekileştirilmesi, gerek batılı ülkeler, gerekse Rusya gibi dünya arenasında güçlü olan batılı devletler tarafından uzun vadeli bir dış politikanın gereği olarak kabul edilmektedir."

Uzun vadeli bu planın aşamaları şunlardır:

1. Türkleri Avrupa’dan atmak,

2. Türkleri Anadolu’dan atmak,

3. Türkler, Anadolu’dan atılamıyorsa,

Anadolu’da güçlü bir Türk devletinin varlığına asla müsaade etmemek.

Ensest konusunda demek Avrupayı yakalamışız. Batı medeniyetini(!) ve kültürünü ülkemize yerleştirerek çağdaşlaştığını zanneden gafiller ve onları eğiten ajan siyonistler aynı Osmanlıya uyguladıkları projeyi günümüzde de uyguluyorlar. Başta eğitim kurumları ve aile reisleri gençliği; bırakınız yaşasınlar, bırakınız modernleşsinler telkinleri altında Ülkenin geleceğini tehlikeye atıyorlar. "Toplum Türk kimliğini, örf ve adetlerini kaybederse; benzedikleri toplumun boyunduruğuna girerler." M.Kemal Atatürk...

Emperyalistler ve yandaşları ülkeleri artık asker ve silah ile işgal etmiyorlar. Kültürlerini yozlaştırarak kendilerine benzetiyorlar Sonuç olarak eğitimin Milli Kültürdonanımlı olması için önce öğretmenlerin Milli Kültür sahibi olarak yetiştirilmeleri gerekir.

Öğrencilere; Türk örf ve adetlerin verecek olan öğretmenler ve ders proğramları buna göre techiz edilmeli.

Bazı aileler laylaylom evlat yetiştirmeden vaz geçmeleri vatan sevgilerinin göstergesi olacaktır.

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

0 Yorum

Köşe Yazısına Yorum Yazın