Kızıl Elma’nın Yol Mekke’nin Türk Egemenliğine Girmesinden Geçer...

Müslüman olmayan Türkleri de “din seçim Türklük kader” anlayışı ile elbet seviyoruz,seveceğiz.

Onlar ile de mutlak bir birlik tesis edeceğiz.Ancak fiili bir gerçeklik var ki Türkün kaderi Dünyaya bir nizam tesis etmek üzere kurulmuş.????????

O nizam Cenab-ı Allah’ın emrettiği hak ve adalet nizamı!

Bir kere umre ziyareti yaptım eşimle. Dünya müslümanlarının kalbinin ve gözünün yeniden küresel bir güç olmasını bekledikleri Türkiye’de olduğunu gurur ile gözlemledim.

Türk???????? olmanın farkını  ve gururunu Mekke ve Medine’yi  Dünyanın dört bir yanından ziyarete gelen Müslümanların gösterdiği samimi muhabbetle anlıyorsunuz.

Cenab-ı Allah’tan  Mekke ve Medine’nin yeniden hak ve adalet ile Türk idaresine geçmesini bize göstermesini niyaz ediyorum.

Gerçektende bu Dünyaya nizam ve adalet gelecekse, Türkün ahlak,vicdan ve kanaatinin iman ve itikad ile insanlığa hizmet edecek egemenliği ile gelecektir.

İslamın  Arab’ın yada Acemin dini olmadığını, İnsanlığın kurtuluşunun vesilesi olarak Hakkın bir müjdesi olduğunu, Dünyaya ancak Büyük Türk milletinin liderliğinde bir İslam Dünyasının varlığı ile mümkün olacaktır.

İnanıyorum ki Cenab-ı  Allah’ın Büyük Türk milletine yüklediği kader budur.

İslamın Allah’ın emrettiği üzere yaşanması, kadim Türk ahlakının egemen olduğu Büyük Türk Devletinin güçlenmesi ile olacaktır.????????

Doğunun kadim egemen güçleri,Batının kadim egemen güçleri şeytani küresel bir ittifaktadır. Bunlar Türk’ün kaderini ve ödevini bildikleri için Türk’e düşmanlık etmişler ve etmektedirler.

Türkiye önce bütün Türk Dünyasının egemeni olarak TURAN’ı kuracak sonra bütün İslam Dünyasının egemeni olarak “Kızıl Elmaya” varacaktır.

Büyük liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün de Cenab-ı Allah’ın bir lütfu olarak bu kutlu milletin kaderini çizdiğini düşünüyorum.

Nitekim Mustafa Kemal Atatürk’ün vasiyet ve öngördüğü Atiye baktığımızda işareti de mutlak kaderimiz ile bire bir örtüşmektedir.

Cenab-ı Allah İnşAllah yakın gelecekte bizlere bu kutlu gelişmeyi görmeyi nasip etsin,göremeyecek isek dahi  Allah’ın kutlu isminin Dünyaya adalet ve hakkaniyeti getirmesi adına Büyük Türk egemenliği için çalışmayı hepimize nasip etsin.

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

0 Yorum

Köşe Yazısına Yorum Yazın