Halep Oradaysa, Arşın Burada...

Her kese bir görev verilir, ve o görevi yerine getirmes iiçin de bir süre tanınır. Şayet verilen görevi verilen sürede tamamlyamazsan görev senden alınır ve bir başkasına verilir.

İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanlığında ki görev değişimi de bu prostüdür çerçevesinde yapıldı.

Mevcut yönetim başarısız olduğu için görevden alındı ve tarafıma ilçe başkanlığı görevi verildi. 

Verilen süre içerisinde yönetim kurulumuzu oluşturduk, İl Yönetiminin onayına sunduk.  İl Yönetimimizin onayından sonra da ilgili makamlara gerekli evrakları vererek görevimize başladık.

Ancak gelin gö-örün ki görevden alınan bazı kişiler sanki halen görevdeymiş gibi telefon numarasına bile ulaşamadığımız bazı basın kuruluşlarına beyantlar,ropörtajlar veriyor. Bu kişileri defalarca uyarmamıza rağmen gördük ki bu huylarından vaz geçmiyorlar.

Ve istifasını veren iki evrim geçirmiş arkadaşların da bu makamı kullanarak beyanat verme ve ropörtaj hakkı yoktur.

Yasal olarak tüm mercilerde Seferihisar İlçe Başkanıyım.. Partimle ilgili bir açıklama yapılacaksa ben yaparım. Bir gazeteye roportaj verilecekse ben veriririm. Çünkü Partimin Seferihisar'da yaptığı çalışmaları ben bilirim. 

Hal böyle olunca da bir karar almak zorunda kaldım.

Bundan böyle Seferihisar İYİ Parti İlçe Başkanı,Yönetim Kurulu Üyesi diye basına beyanat vveren, roportaj verenler ve o yazıları yayınlayanlar hakkında derhal suç duyurusunda bulunacağım. 

Onun için bundan sonra her kes attığı adıma biraz daha dikkat etsin...

Halep Oradaysa buyurun arşın da burada.

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

0 Yorum

Köşe Yazısına Yorum Yazın