'Ey Ölümsüz'

Yüzyıllardır hedeflerindeki bu hakimiyeti sağlayabilmek için Osmanlı'dan günümüze Anadolu^daki Türk varlığının ya ortadan kaldırılması veya asimilasyon ile kendi potalarında eriterek Ortadoğu^da İslam varlığına son vermek. Gafletimizden istifade ederek; açtıkları yabancı okulları, TV kanalları, Eğitim sistemimizdeki başıboşlukları kullanarak, içi boş ecdat ve inanç söylemleri perdesi ardında deist ve seküler telkinleri kullanarak; milli devlet ve millet yapımızı çürütüyorlar.

Bu çürütme operasyonunu bilhassa gençlik ve ailede uygulamaktalar. Aile neden hedeftir biliyor musunuz? Millet düşmanlarının üç önemli hedefi vardır; Aile,gençlik ve din.

Neden?

Bu üç şey milleti ayakta tutan temellerdir. Bunlardan biri olmazsa millet, millet olmaktan çıkar. Milli istihbarat Teşkilatı tarafından ele geçirilen belgelerde Siyonist teşkilatının gizli tamiminde; “

-Genç nesilleri ahlaka aykırı telkinlerle ifsat etmeli,

-Aile hayatını yıkmalı…

” Gizli talimatlara göre

; -“Genç nesilleri ahlâka aykırı telkinlerle ifsad ediniz

” -“Aile hayatını yıkınız”

-“Sanatı zayıflatınız, edebiyatı müstehcen ve şehevi bir hale sokunuz

” -Türk milletini ahlâk, milliyet, din ve gelenekleri bakımından çürütünüz; zinayı ve ahlâksızlıkları teşvik ediniz. “

Siyonizmin yan kuruluşu olan ve merkezi New York’ta bulunan “Dünya Milletlerini Tanıma Enstitüsü’nün 1987 Genel Kurulu’ndaTürkiye’deki sağlam aile yapısını yıkmak için medya ve bilhassa TV yayınlarıyla Türk Ahlâkının çökertilmesi kararı alınmıştır.

Ve bu karar basın, film, tiyatro ve bilhassa bazı özel TV’lerce icra edilecektir:”

"Ey ölümsüz"

Türk Ulusu! Kendine dön. Su gibi akıttığın kanına, dağlar gibi yığdığın kemiklerine layık ol! Günümüzde yaşananları anlamak için kendi tarihimizi iyi bilmemiz gerekmektedir. Tarihte aslında tekrar eden olaylar değil, hatalardır.

Bu hatalara tekrar düşmemek için yaşanmış acı tecrübelere bakıp, onlardan ders çıkarmamız gerekmektedir. 4.000 yıllık Türk tarihi bu acı tecrübelerle dolu olup ders alınacak sayısız örnekler bulunmaktadır. (M.Kemal Atatürk)

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

0 Yorum

Köşe Yazısına Yorum Yazın