Ekrem Gün Nereye Koşuyor?

Seferihisar Kent Konseyinin yapılan son kongresi Mahkemece iptal edildi ve Ekrem Gün başkanlıktan mahkeme kararı ile alındı. Talep ettikleri yürütmeyi durdurma kararı da ret edilince Ekrem Gün'ün başkanlıktan düşürüldüğü yine mahkeme kararı ile kesinleşmiş oldu.

Buna rağmen kullanabileceği hiç bir ünvanı olmayan başkan eskisi Bayrak Medya'nın baskısı ve Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin'in uyarısı ile Seferihisar Kent Konseyi Başkanı ünvanını kullanamaz oldu.

Adamda kuyruk acısı oldu ya, başladı 3-5 kişiyle kurduğu Seferihisar Ortak Akıl Platformunda Bayrak Medya Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Ayhan Köksal'a yani bana iftira atmaya ve sataşmaya. Neden Onursal Başkan olduğumu merak edyor gazeteci değil diyorsun ya, onada açıklık getireyim. 46 yıldır gazetecilik yapıyorum. Bizim meslekte senin kültürün yetmez bilmezsin 30 yılı aşan gazetecilere Onursal Başkan ünvanı verilir.  Anladın sanırım. 

Son olarak da benim küfürlü yorum yazdığımı ve bu nedenle gruptan çıkarttıldığımı yayınladı.

Hahhh... işte orada yanıldın başkan eskisi Ekrem Gün...

Gruptan ben ahlak dışı, iftira ve yalan dolu paylaşımlar yaptığınız için kend isteğimle çıktım.

İlle de ben çıkarttım diyorsan Beni küfür ettiğim için değil senin ahlaksızlıklarınla ilgili yorumlar yazdığım için çıkarttın.

Nasıl mı?

Son yazdığım yorumda senden adam gibi yaptırdığın paylaşımların çocuklarımın sosyal yaşantılarını etkiledğini ve bu paylaşımları kaldırtmanı istedim. Sen tam aksine bu paylaşımların altına aklın sıra beni küçük düşürecek yorumlar yazdın. 

Ve sonunda ben bir dostumun gönderdiği resmi yayınlayacağımı yazdım. Sen o resmi yayınlarım korkusu ile beni gruptan çıkarttın. Oysa gruptan ben ayrıldım.

Çok da TINNNNN yani. Grupta grup olsa, 4-5 kişinin paylaşım yaptığı, millete iftira atarak kendilerini sözde büyük adam gösterdiği bir çapulcu topluluğundan başka bir şey değil.

Kim paylaşım yapmış grubunda?

Ahmet Nail Yavuz...

Benim hakkımda olmadık iftiralar atmış. Yalanları peş peşe sıralamış.

Yorum yapan kaç kişi?

12 kişi...

Hepsi hakkında gerekli davaları açtığım gibi Ahmet Nail Yavuz'u da "Kanunları çiğneyerek yardım toplama" suçundan savcılığa bildirdim.

Kim Ahmet Yavuz?

Metres hayatı yaşadığı kadınla kendi evinde rahat bir yaşantı sürmek için karısını öldüresiye döven, kolunu kırıp kadıncağızın 3 ay rapor almasına neden olan ve karısının müracaatı üzerine uzaklaştırma almış senin kriterlerine göre çok şerefli bir adam.

Peki sen kimsin başkan?

Seferihisar Kent Konseyi Başkanı ünvanından başka hayatında hiç bir ünvan alamamış, kendisini Üniversite mezunu olarak gösteren, ama hangi üniversiteyi bitirdiğini bile bilmediği için kendisini bir mimar, bir mühendis, bir ressam olarak tanıtan tahsili bile belli olmayan bir adam.

Peki sen ne yaparsın?

Kent konseyi toplantısına gelen şortlu bir kızı yanına oturtup konuşma heyecanıymış gibi elini durmadan kızın bacaklarına koyan ve tesadüfen telefonumun kamerasına yakalanan bir adamsın. Tıpkı aynı kızı bisikletçilerin toplandığı parkta görünmeyiz zannettiğin bir köşede ki banka oturtup, koluna yatırıp öptüğün ve hatta biraz daha ileri gittiğin ve o anda meraklı bir kameraya yakalandığın gibi. 

Biraz daha kim olduğunu yazayım mı sayın başkan eskisi.

İstersen bir sonraki yazımda Kent Konseyi adına gittiğin seyahatlerde aldığın sahte faturalarla belediyeden nasıl para aldığını yazacağım.

Yaptığın inşaatlardan bahsedeceğim.

Mühürlenen inşaatını nasıl açtırmaya çalıştığını yazacağım.

Böyle iyi mi Ekrem efendi?

Ha unutmadan bir kaç bayramda verdiğin bayram kutlama ilanlarının parasını halen ödemedin.

Hatırlatayım dedim...

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

0 Yorum

Köşe Yazısına Yorum Yazın