Bu Kadına Şiddet Değil mi?

Partiler İlçe Kongrelerini yapıyorlar ama hemen hepsinde bir dolaplar dönüyor.

Uzun süredir İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanlığının kongre hazırlıklarını izliyorum. O kadar çok dolap dönüyor ki luna parkta ki dönme dolaplar bu dolapların yanında halt etmiş.

Öncelikle İlçe Başkanlığına atandıktan sonra partisine yeni bir bina kazandıran, üye sayısında adeta patlama yapan ve bunların yanı sıra Seferihisar'ın, Seferihisarlı'nın sorunları ile bire bir ilgilenen ve bir çoğuna çözüm getiren Şadiye Aşçıoğlu'nu kutluyorum.

Yokta var ettiği ilçe binasında verdiği hizmetler gerçekten takdire şayan.;

Tüm engellere ramen karşısında ki kadın ilçe başkanı görmek istemeyenlere rağmen dik duruşuyla yoğun üye kayıtları yapan Seferihisar'ın temsilcisi İYİ parti İlçe Başkanı Şadiye Aşçıoğlu  Iyi niyetiyle hızla yol alıyor.

İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Şadiye Aşçıoğlu "İktidara geldiğimizde işsiz kalmayacak fabrikalar kurulacak   İnsanları hakları savunulup korunacak. Mağdur kalmayacak. Türkiye çok iyi olacak. Tüm alt yapılar ele alınacak Genel Başkanım MERAL AKŞENER  hanfendi askerine polisine türk milletine sahip çıkacak  gazisine maddi manevi sahip çıkacak.işsizliğe son bulduracağız" diyor.

Ve bu yolda emin adımlarla yürüyor.

Ama görüyoruz ki kongre yaklaştıkça üzerine vazife olan olmayan bir çok kişi Şadiye Aşçıoğlu'nun önünde engel olmaya çalışıyorlar.

Hani Atalarımız "Meyve veren ağaç taşlanır" demişler ya, aynı o misal yönetimde oldukları dönemde bir tane bile meyve veremeyenler şimdi meyve veren bu ağacuı taşlıyor taşlatıyorlar.

Şöyle birdüşünün bakalım, canla başla vatanı ve milleti için çalışan birkadına engelolmak, kadına şiddetin en büyük şekli değil mi?

Unutmayın...

Allah her zaman doğrunun yardımcısıdır.

Ve o doğru tüm engellere rağmen zafere ulaşacaktır.

Dönen dolaplar mı?

"Ne kadar tezgah yapasanız yapın surlarında Türk Bayrağı dalgalanan hiçbirkaleyiiçten yıkamazsınız"...

Anlayan anladı değil mi?

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

0 Yorum

Köşe Yazısına Yorum Yazın