Bizden Korkmayın...

Bugün kendinizi bizden koruyun 65 altı Gençler. 65 yaş üstü işe yaramaz, hastalıklı ve daha kötüsü hastalığı yayan, en çok ölen bizler sizlerle beraber dışarıda olacağız.

Sakın ha geçtiğimiz yollardan geçmeyin, girdiğimiz sokaklara girmeyin, oturduğumuz yada yürümeyi unutmadıysak yürüdüğümüz parklara 48 saat uğramayın zira yaydığımız mikrop ancak 48 saat sonra yok oluyormuş.

Ola ki sokakta düştük aman ha kaldırmaya kalkmayın , hatta görmemezlikten gelip yolunuzu değiştirin ne olur ne olmaz Allah korusun.Bir virüs gibi gördüğünüz bizle var ya...bizler 940 ve 950 yada 60 larda doğmuş, bu Vatanın gelişip büyümesinde deliler gibi çalışmış, gün olmuş karneyle ekmek yemiş ama Vatanının bir karış toprağını yaban ele vermemiş, ihtilaller görmüş, sonra milli ve dini bayramlarını coşkuyla kutlamış , özgürlüğün tadını çıkarmış bir nesiliz.

Bizden gerçekten korkun...bizler Atatürk sevgisiyle, Vatan aşkıyla yanıp tutuşan bizler şimdi virüs yayıyorlar, hastalık bulaştırıyorlar dediğiniz bizler siz isterseniz yine sokağa çıkmayız...yeter ki sizlere bir zeval gelmesin.

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

0 Yorum

Köşe Yazısına Yorum Yazın