Bilinçli Soykırım...

Müslümanların yaşadığı bölgelerde bilinçli olarak; ABD merkezli evanjelist+siyonist harekat merkezinden yönetilen eyleme, İngiltere, Fransa, Rusya Çin, dolaylı olarak katkı koyuyor. Çin den tutun da Pakistan, Hindistan, Irak, Suriye, Mısır, Suudi Arabistan, Somali, Libya gibi ülkelerde zulüm ve soykırım hem kendi çıkarları hem de İsrail adına merhametsizce uyguluyorlar.Kadın, çoluk çocuk yaşlı ne varsa hepsi bu zulümden nasibini alıyor.

Batı medeniyeti numarası ile tarihte de ve günümüzde de bu soykırım uygulamasına devam ederken kendi askerlerini kullanmadan para ve silah yardımı ile kendini Müslüman zanneden maceraperestlerin ve yine kendini Müslüman zanneden liderlerin kendi makam ve saltanatlarına halel gelmemesi için üç maymunu oynaması; bu İslam düşmanlarının işini kolaylaştırıyor.

Türk-İslam Kimliğinin en karakterli yapısı olan Türk toplumunu Kültürel asimilasyon ve sahte dostluklar ile tavşana kaç, tazıya tut politikası ile silkelemeye çalışıyorlar. Kendileri tek zayiat vermeden biz yüzlerce şehit vermiş durumdayız. Üstelik yaptığımız fedakarlıklar bize milyarlarca dolara mal olurken; ekonomimiz çöküyor.

İslam ülkeleri liderleri Allah'ın sorunlarınızı bir araya gelerek istişare ile hallediniz. Bu konuda Peygamber'e S.A.S uyunuz. uymadığınız takdirde iman etmiş olmazsınız diyor (NİSA.65) Allah ülkemizi felaketlerden korusun temennisi ile Allah ayrıca İslam ülkeleri liderlerine Kur'an şuuru versin.

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

0 Yorum

Köşe Yazısına Yorum Yazın