Bıçakçı Kamil'i Göreniniz Var mı?

Çoğunuz hatırlarsınız, Bayrak Medya Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Ayhan Köksal, Cami Minaresinden Tekbir getirilirken Sağlık Emekçilerini alkışlamıştı da Başta K. Özer Çalhan sahte nikiyle profili olan Seferihisar'ın ünlü Bıçakçı Kamil'i olmak üzere bir çok kişi Ayhan Köksal'ı akılları sıra linç etmeye çalışmışlardı.

Şimdi İzmir'de ki 8 caminin minaresinden Çav Bella adlı şarkı yayınlandı.

Hemen ertesi günü ise Bornova ve Bayraklı'da 2 camiden Selda Bağcan'ın Yuh Yuh parçası yayınlandı.

Neredesiniz ey dinci kardeşlerim. Bıçakçı Kamil efendi rakı masasından kalkıpta camilere neden sahip çıkmıyorsun kardeşim? 

Salih Kara denen muhabbet tellalı sen neredesin? Hani ezana sahip çıkıyordun? Hani Camiye hakaret ettirmezdin? Sanırım sende şoförlüğünü yaptığın Ambulansta kadın satmaktan vakit bulup bu sefer yapılan din düşmanlığı ile ilgilenemedin.

Peki ya Seferihisar İş Bankasının karşısında ki Hakan Efendi. Sen neredesin? Sanırım korona virüs salgınını fırsata çevirip kolonyayı fahiş fiyattan, yasaklanmasına rağmen maskeyide tanesi 5 litradan satmakla meşgul olduğun için minarelerden yayınlanan Çav Bella ile igilenemedin sanırım. Ama Ayhan Köksal'ın videosuna bir yığın yorum yapmayı ihmal etmemiştin.

Peki ya AK Parti Seferihisar Kadın Kolları Başkanı Sibel Yılmaz hanım efendi, sen iktidar partisinin elemanı olduğun için mi dinimize yapılan bu hakarete ses çıkartmıyorsun? Yoksa başka işlerle mi meşgulsün? Yoksa sende korona salgınını ranta mı çevirmeye çalışıyorsun?

Elfida Sema, sende o videoyu defalarca paylaşmıştın ama nedense Çav Bella konusunda sesin çıkmadı. 

Peki ya Kapalı Pazar Yerinin Karşısında ki BİM Mağazasının Müdürü Murat fendi, gariban bir kadının hakkını mağazanızda savunan Ayhan Köksal'ı sıra bekleyenlere gösterip "Bu adam kim biliyormusunuz? Ezanı alkışlayan videoda ki adam" diyerek, mağaza da çıkabilecek kargaşayı göze alan mağaza müdürü değilmisin? Herhalde sende depo kısmında ki odada sigara tütürmekten, mağazada çalışan bayanlarla dedikodu yapmaktan vakit bulamadın Çav Belle ile ilgili iki satır yazı yazmaya.

İşte bunlar sahte dinciler.

Bunlar üç kuruşa birilerinin borazanını çalanlar.

Bunlar milleti karalamak için cuma gecesi kafayı çektikleri rakı masasından dincilik yapanlar.

Haydi hep beraber telefonunuzdan Çav Bella'yı dinleyin.

Peşinden de Selda Bağcan'ın Yuh Yuhu...

Yuh Yuh...

Hem de size öyle bir Yuh ki, din tüccarlığı yaptığınız için Yuhhhhh...

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

0 Yorum

Köşe Yazısına Yorum Yazın