Atatürk'ün Nili Casus Örgütü Konusunda İkazı...

Toplumsal değişme kavramını daha iyi anlayabilmek için, yozlaşma ve yabancılaşma gibi kavramlar üzerinde durmak gerekir. Dünya medeniyetine entegre olurken Türk’ün kimligi olan Milli Kültürü muhafaza edemeyen toplumlar mutlaka benzemeye çalıştıkları toplum, asker kullanmasına ihtiyaç kalmadan esareti altına girerler.

Bir devlet adamı, istihbarat uzmanı, iyi bir kitap okuyucusu ve yazarı olan Mustafa Kemal Atatürk savaş meydanlarında bu konuya çok dikkat etmiştir. İzmir ve İstanbul’un kolayca işgal edilmesi cevabını burada aramak lazım.

Atatürk sırf bu yüzden devlete sızmaları engellemek için başkenti Ankara’ya taşımıştır. İstanbul’dan vaz geçmiyorlar. Şimdi de İstanbul’u finans başkenti yapmak istiyorlar. Bu elbette aktif sahaları olan finans konusu yoluyla İstanbul ile irtibatı kesmemek. Siyon dolduruşuna gelen yöneticiler konunun gündeme geliş amacını kavrıyamıyorlar.

Yahudi casusu Suzy Liberman’ın kaleme aldığı günlüklerdeki olaylar bire bir Ulu Önder Mustafa Kemal tarafından okunmuş ve tasdik edilmiştir. Daha sonra 1935 de ordu da Subay Astsubayların okuması için 40.000 adet bastırarak orduya dağıtmıştır.

Buradan amaç, çok yakın olan İsrail’in kuruluşundan önce yaşanmış hadiselerden tarihin tekerrür edeceğini ve BÜYÜK İSRAİL’in nihayi hedefinin Türkiye Cumhuriyeti toprakları olduğunun hafızalara kazınması amacıdır. M.Kemal Atatürk’den sonrasında Türkiye Cumhuriyeti Devleti kapılarını Siyonlara açmıştır.

Bu gün İsrail vatandaşları, ikinci vatanlarının Türkiye Cumhuriyeti olduğunu devlet yöneticilerinin ağzına bakarak açıkca ifade etmekteler. Hatta bir hükümet yetkilisi; “Biz Türkiye ile nikah masasına oturmadık mı? Neden hala Metres hayatı yaşıyoruz.” Diyebilmektedir.

Rockefeller’in Türk ve Atatürk düşmanlığı ile ilgili ifadelerinden biri;” Türkiye Demokratik ve Müslüman bir ülke olarak bu konuda Ortadoğu’ya öncü bir ülkedir. İslamiyeti yıkmak istiyorsak önce Türkiye’den başlamalıyız.” “ Atatürk yüzünde planlarımızı yarım yüzyıl ertelemek zorunda kaldık.”

 

  •  

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

0 Yorum

Köşe Yazısına Yorum Yazın