Abdulhamit Han Neden Kzıl Sultan?

Yahudilerin tarihi derinliklerinden gelen ve kızlardan oluşan etkin casusluk teşkilatı NİLİ, üyesi Yahudi Casusu Suzy Liberman’ın görev alanı Osmanlı ve Filistin idi. NİLİ teşkilatının Yahudi kızlarına talimatı “Türklerin sırlarını öğrenecek ve istikbale yardım edeceksin”

Yahudi Casus Suzy Liberman yazdığı günlüklerden;

“Türkler, asırlarca bu yerleri, bu bizim ecdat yurdumuzu bize zindan ettiler. Türk Sultanı Abdulhamit ırkdaşlarımızı buralara sokmamak için bütün Dünya’ya kafa tuttu, ona kimse sözünü geçiremedi.” Yahudi kızlara talimat: “Türk memurlar belki senelerce köyümüze uğramazlar, lakayd ve dünyadan bihaberdirler, şayet bir vesile ayakları oraya uğrarsa onları hoş tutup, güzelliğinizin sihri ile onları büyülemek, onlara saf ve sadık görünmeniz vazifenizdir.”

“Bundan on sene evvel, Türklerin Kızıl Sultanı hiçbir ırkdaşımızı, hiçbir dindaşımızı bu topraklara ayak bastırmıyordu. Ne Amerika’nın ne de Avrupa’nın ne de cıhanı sarmış olan teşkilatımızın teşebbüsleri para etmedi. Barbar Türklerin, zalim sultanı Abdulhamit Filistinde bir İsrail devleti doğmasın diye öylesine direndi, öylesine inat etti ki, evet biraz geç kaldık, fakat SULTANIN TAHTINI DA BAŞINA GÖCÜRTTÜK. İşte şimdi mukaddes ülkedeyiz, hem de asla çıkmamak üzere!...

” Nedense ülkemizde Abdulhamit Han’ı Zalim, müstebit ve hatta kızıl sultan diyen Türk demeye dilim varmıyor ama T.C vatandaşı diyeceğim gruplar var. Orta Asya dan bu yana Atatürk dahil gelmiş tüm liderler günahlarıyla sevaplarıyla bizim ecdadımızdır. Türk milleti geçmişine hakaret etme karakterine sahip değildir. Öyle ise; bir Yahudi kadar geçmişine sadık bir duruş sergileyemeyenlerin amacı ne olabilir ki…

(Not: Casus Suzy’nin bu kitabını çoğaltarak ordudaki tüm subaylara Atatürk tarafından 1935 de gönderilmiş. Ancak 1936 da gıyabında ne hikmet ise Atatürk tarafından kurulan devletin kurumları kitabı toplatılarak yasaklamıştır.)

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

0 Yorum

Köşe Yazısına Yorum Yazın