zumrut-evler-sakinleri-baskan-yetiskin-e-tesekkur-etti
Seferihisar

Zümrüt Evler Sakinleri Başkan Yetişkin'e Teşekkür Etti...

6 Ocak gecesi yağan yağmurda başta Zümrütevler sitesi olmak üzere birçok siteyi su basmış, evlerin giriş katlarını sel suları basmıştı.

Zümrütevler sakinleri sitelerinin içinden geçen kanalın temizlenmediğini bu nedenlede yağmur sularının taşarak evlerini bastığını belirtmiş, Bayrak Medya elde ettiği görüntülerle Zümrütevler'de ki sel sonrası durumu gündeme taşımıştı. 

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin haberimizin yayınından hemen sonra bahse konu kanalı temizletmeye başlamış ve çalışmaları da bizzat denetlemeişti. Kanalın temizlenmesinden sonra 2 gece üst üste yağan sağanak yağmura rağmen Zümrütevler'de ki evleri su basmadı.

Zümrütevler sakinleri "Belediye başkanımız İsmail Yetişkin'e bu duyarlılığından ve verdiği hizmetlerden dolayı, durumumuzu gündeme taşıyan Bayrak Medya'ya da konuyu Belediye Başkanımıza yazarak ilettiği için teşekkür ediyoruz." dediler. 

Yapılan çalışmalar Seferihisar Belediyesi Resmi Web Sitesinde yayınladı. Yayınlanan haberde "Seferihisar Belediyesi Temizlik İşleri’nden Fen İşleri ekiplerine kadar birçok birim hasar alan evlerde çalışmalarda bulundu. Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’in koordinatörlüğünde temizlik çalışmaları sürdürülüyor. Başkan Yetişkin “Öncelikle site sakinlerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Tüm ekiplerimiz zarar gören evleri eski haline getirebilmek için sahada. Özveriyle çalışan mesai arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. En kısa sürede evlerde meydana gelen hasarları onaracağız” dedi." denildi.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Hasan Yavaş Hakka Yürüdü...

Polis Yasağı Çiğneyenlere Göz Açtırmadı...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın