ne-kadar-firsatci-varmista-haberimiz-yokmus
Seferihisar

Ne kadar Fırsatçı Varmışta Haberimiz Yokmuş!...

Tüm Ülke çoğunluğu ile tek yumruk olup corona virüsünün yayılmaması için çaba sarfederken, Sağlık Bakanlığı Başta olmak üzere bir çok vatandaşa ücretsiz maske dağıtırken, bazı fırsatçıların "Maske dikeceğiz. Kumaş için yardım edin" gibi mesajları sosyal Medya'da paylaşarak vatandaşları dolandırmaya çalışanların olduğu ortaya çıktı.

Ürkmez için gerçekten anlamlı bir dayanışma içinde olan Ürkmez Etkinlik Haberleşme grubu duvarında paylaşım yapan adı bizde saklı olan bir vatandaş Grubun Duvarında "Merhaba Gülsen Hn Dikiş bilen birkaç hn ve malzeme alacak birkaç hayırsever sayfanız aracılığıyla Ürkmez için maske yapamazlarmı?" şeklinde bir paylaşım yaparak grup üyelerinden maske kumaşı istedi. Grup Üyesi Nurcan Germen Türk ise yaptığı yorumda "Ne kadar fırsatçı varmş da haberimiz yokmuş!" yorumunu yaptı.Sayfa yöneticisi Gülsen Gümüş ise yorumunda bu tür olaylara sıcak bakmadıklarını belirterek yorumunda aynen şöyle dedi;

" Bu konuya fazla sıcak bakamıyorum.Hijyen ne kadar olur.Herkesin ev ortamını bilemiyoruz.Üstelik maske haftada 5 adet verilecek.Benim çoğu arkadaşım makina olmadan penyelerden içi tülbentli şahane yapmışlar.İsteyince oluyor.Sağlıkla kalın"

Olayı bir gazeteci arkadaşının ihbarı ile öğrenen Bayrak Medya Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Ayhan Köksal "Bu tür fırsatçılara kanmayın. Derhal Cumhuriyet Savcılığına bu şahıs hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacağız. Sağolsun Sağlık Bakanlığımız vatandaşlarına hiç bir ücret almadan maske dağıtıyor. Kendini MÜNFERİT FAHRİ gazeteci sanan bu kişiler Devletimizle boy ölçüşmeye mi yoksa Milleti dolandırmaya mı çalışıyor buna Yüce Türk Adaleti karar verecek. " dedi.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Pazarın Fiyat Şampiyonları Börülce ve Kiraz Oldu...

Halk Eğitim'de Yarım Kalan Kurslar Tekrar Başlıyor...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın