hasarsiz-binalari-yiktilar
İZMİR

Hasarsız Binaları Yıktılar...

Sosyal Medya'da paylaşım yapan Osman Semiz "Hasarsız raporu" verilen binalarının tüm itirazlara rağmen yıkıldığını iddia ett.

Osman Semiz "Hasarsı" raporuna rağmen yıkılan binalarının yerine TOKİ'nin inşaat başladını belirterek aynen şöyle dedi;

"Bizi binaya sokmadilar binayi yiktilar hasarsız dediler hic bir kurumdan yardim alamadik proje basladi dediler dask odemedi o kadar dilekce verdik hala HASARSIZ GÖZUKUYOR NIYE YIKTINIZ HASARSIZ EVIMIZI DIYORUZ RISKLI DIYOR .KOMEDIMI BU."

Osman Semiz'in paylaşımına çok sayıda yorum yapıldı. 

İşte o Yorulardan Bazıları;

"Ergün Atalan

Binaya ağır hasar verdiler dask halen ödeme yapmıyor arıyorum incelemede diyorlar. Anlaşılan bu ülkede herşey yalan"

"Ahmet Gonca

Yazıklar olsun demekten bıktım. Hepimize; yalancı, üçkağıtçı, voleci, fırsatçı muamelesi mi yapılıyor yoksa ben yaşlandım diye alınganlık mı yapıyorum? depremde ölmedik diye mi suçluyuz? Bir esnaf dedi ya 40 yıl vergi ödediğim devlet bana 40 gün bakamadı diye, aynı öyleyim. Arkadaş depremi ben mi yarattım, buraları imara ben mi açtım?kardeşim geçmiş olsun, al sana rezerv alandan ev zamanla öde, kendi yerinden de al sana ev zamanla öde demek bu kadar zor mu? Biz de iç huzuruyla devlet var bu memlekette desek olmaz mı? Ölmedik diye mi kabahatliyiz"

"RW Türkan Ulus Değirmencioğlu

Aynı durumdayız az hasarlı riskli yapı dendi reesen yıkım kararı alındı hatta hızlıca yıkıldı dask beni yıkım bağlamaz depremde yıkılmadı yani altında kalıp ölmediniz diyor DASK DA YALAN HERŞEY GİBİ bakan Murat Kurum biz talimat vereceğiz ödenecek dedi ama ortada kimse yok cevap yok"

Vatandaşlar hasarsız raporu verilmesine rağmen binalarını yıkan görevliler hakkında soruşturma açılmasını istediler.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Çeşme'yi Hortum, Urla'yı Dolu Vurdu...

Vekil Dağ Bu Sefer Kız Verdi...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın