Ekmeksiz'e Yeniden Kilit Vurdurmayacağız...

Ekmeksiz Plajının açılarak halkın hizmetine verilmesi için büyük mücadele veren İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Şadiye Aşçıoğlu "Ekmeksiz halkın plajıdır. Halkın plajını halkın elinden almaya kimsenin gücü yetmeyecektir" dedi.

Plajın girişinde ki kapının açılarak halkın plaja girmeye başlamasından son derece mutluluk duyduğunu belirten İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Şadiye Aşçıoğlu "Ekmeksiz plajına bu saatten sonra kilit vurulmaması için elimden geleni yapacağım. 15 gün önce imza kampanyası yapmak için imza attık. Ama yapmak istediğimiz kampanyaya korona virüs nedeniyle izin verimedi. Bu saatten sonra Ekmeksiz plajı için elimizden geleni yapmayı düşünüyoruz. İnşallah bundan sonra kapısına kilit vurulmaz. Plajın yeniden açılmasına halkımız çok sevindi, mutlu oldu. Teşekkürlerini ilettiler. Az önce burada bir kaç kişiyle görüştüm. Halkımıza hizmet etmek bizim görevimizdir. Artık siyaseti bir kenara bırakalım, halkımıza hizmet edelim. Görüşümüz ne olursa olsun önemli olan bizim için halkımız ve milletimizdir. Halkında bir plaja, denize ihtiyacı var." dedi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Şadiye Aşçıoğlu Ekmeksiz Plajı Kapısına asılan tabelada ki "Girmek Yasaktır" yazısını koluyla kapatarak "Artık Ekmekiz'e girmek yasak değil" dedi.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Ekmeksiz SİT Alanı Değil mi?

Sevil Ege'den Ekmeksiz'e "İşletmeci" Önerisi...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın