defalarca-uyardik-ama-dinlemedi
İZMİR

Defalarca Uyardık Ama Dinlemedi...

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla milleti galeyane getirenler hakkında soruşturmalar devam ederken İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu'nun İzmir ve İlçelerinde corona hasta sayısını açıklaması bir anda İzmir'i ayağa kaldırdı. Bunun üzerine İzmir Valiliği, bir açıklama yaparak sosyal medyada Kovid-19'un İzmir'deki ilçelere göre dağılımıyla ilgili haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve konuya ilişkin yasal işlem başlatıldığını bildirdi.

Bayrak Medya Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Ayhan Köksal hayali corona hastası rakamlarını yayınlayan İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanı Erdinç Çabanoğlu'nun bu paylaşımına aynen şu yorumu yaptı;

Erdinç Bey bu rakamlar maalesef şişirme. Sizin nereden aldığınızı bilemiyorum ama böyle hayali bir liste yayınlayan vatan hainidir. Milletvekili adayı olmuşsunuz. İyi ki seçilememişsiniz. Vallahi bu ortamda Milleti sokaklara dökerdiniz. Lütfen gerçekleri araiştırın."

Çok sayıda uyarının gelmesine rağmen gerek sosyal medyadan, gerekse whatSsap hattından bu paylaşımını ısrarla yaymaya çalışan İYİ Parti Parti Bayraklı ilçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu bu paylaşımın kaldırmamakta ve yaymakta devam edince Bayrak Medya Ekibi konuyu İzmir Emniyet Müdürlüğü Nöbetçi Emniyet Müdürü kanalıyla İzmir Valiliğine duyurdu. İzmir valiliği duyumu alır almaz şahıs hakkında inceleme başlattı ve rakamların yalan olduğuna dair bir açıklama yaptı.

İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu'nun özellikle Urla raamını düşürerek Çeşme ve Seferihisar rakamlarını yükseltmesi üzerine araştırmalarını derinleştiren Bayrak Medya Ekibi, Çobanoğlu'nun bir akrabasının Zeytin Alanında pansiyon işletmecisi olduğu bilgisine ulaştı.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

İzmir'i Atatürk Maskesiyle mi Soyuyorlar?

Tunç Soyer'in Sahte Hesabı Patladı...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın