bir-alkis-da-karabaglar-temizlik-iscilerine
İZMİR

Bir Alkış da Karabağlar Temizlik İşçilerine...

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitop "Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü Personelinin 24 saat aralıksız çalışarak ilçemizin cadde ve sokaklarını dezenfekte ediyor. Bunun yanı sıra acil yardım ekibimiz de 65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan yalnız yaşayan vatandaşlarımıza hizmet etmek için çalışıyor" dedi.

Belediye arazözlerinin ilçenin tüm sokaklarını, caddelerini dezenfenklı su ile sık sık yıkadığını da belirten Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitop "Corona virüs ile mücadelemiz de vatandaşın da tedbir kurallarına uyarak belediye personelimize yardımcı olmasını istiyoruz." dedi.

Vatandaşların çöplerini poşetleyerek çöp konteynırlarına atmasını da isteyen Karabağlar Belediye Başkanı Selvitop "Temizlik ve ilaçlama ekiplerimiz sürekli olarak çpö konteynırlarını boşaltıp ilaçlıyor. Bazı vatandaşlarımız çöplerini çöp kovası ile getirip boşaltıyor. Vatandaşlarımızdan çöplerini poşetleyerek atmasını rica ediyorum. Böylece çöplerde oluşan mikroplar çevreye yayılmaz" şeklinde konuştu.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

İzmir'i Atatürk Maskesiyle mi Soyuyorlar?

Tunç Soyer'in Sahte Hesabı Patladı...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın