bayrakli-belediyesi-ayni-cati-altindayiz-projesini-hayata-gecirdi
İZMİR

Bayraklı Belediyesi "Aynı Çatı Altındayız" Projesini Hayata Geçirdi...

30 Ekim 2020 günü meydana gelen deprem felaketinin yaralarını sarmak için gecesini gündüzüne katan Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal yaptığı açıklamada "Aynı Çatı Altındayız" projesini hayata geçirdiklerini, proje kapsamında depremzedelerin bir yıllık kiralarını Bayraklı Belediyesi ve Ahbap Derneğinin karşılayacağını söyledi.

Bayraklı Belediye Başkanı bir televizyonda katıldığı programda Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent ile birlikte aldıkları karar çerçevesinde depremden zarar görenlere ve evi hasarlı olduğu için taşınmak zorunda kalanlara bir yıllık kira desteğinde bulunacaklarını söyledi. 

Hürriyet Emlak Ticari İşler Eşgenel Müdürü Zeynep Tandoğan'da bir açıklama yaparak "Belediye Başkanımızın talimatıyla belirlenen 20 aileye Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent bir yıllık kira yardımı yapmıştır. Aynı Çatı Altındayız projesi kapsamında kira yardımları devam edecektir" dedi.

Ahbap Derneği Başkanı Sanatçı Haluk Levent ise "Bu tür bir projede yer almaktan mutluluk duyuyorum. Bu projeler kalıcı oluyor. Sahada olan bir çalışma bu. Düşünebiliyormusunuz biraz sonra bu röportaj bitecek ama evlerine kavuşan 20 ailenin mutluluğu sürecek" dedi.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

İzmirlinin Gevreği İle de Oynadılar...

Hasarsız Binaları Yıktılar...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın