ayse-nazli-kinaci-nin-cesedi-ormanda-bulundu
Seferihisar

Ayşe Nazlı Kınacı'nın Cesedi Ormanda Bulundu...

12 Şubat günü erkek arkadaşıyla buluşmak için Ürkmez'e gelen 20 yaşındaki Ayşe Nazlı Kınacı'nın boğularak öldürüldüğü, cesedinin katil zanlısı TOİ tarafından battaniyeye sarılarak Gümüldür Atatürk Mahallesi Yarentepe mevkiine atıldığı belirlendi.

Bir orman görevlisi Gümüldür Atatürk Mahallesi Yarentepe mevkiinde çalılıklar arasına gizlenmiş battaniyeye sarılı cesedi görünce Jandarmaya haber verdi. Jandarma 20 yaşındaki genç kızın cesedini bulduktan sonra kızın erkek arkadaşı R.S. ve kızın Ürkmez'de parkta sohbet ettiğini belirlediği TOİ'yi göz altına aldı. TOİ ilk sorgulamasında Ayşe Nazlı Kınacı ile parkta tanıştıklarını, kendisi ile sevişmek istediğini ancak Kınacı'nın istememesi üzerine aralarında münakaşa çıktığını bunun üzerine Ayşe Nazlı Kınacı'yı boğarak öldürüp, Gümüldür'de ki ormanlık alana attığını kabul ettiği iddia edildi.

Ayşe Nazlı Kınacı'ın 12 Şubat Günü Konak'ta ki evinden ayrılarak Seferihisar Mersinalanı Mahallesinde ikamet eden erkek arkadaşı R.S. nin yanına geldiği belirlenirken R.S. 15 Şubatta Kınacı ile kavga ettiklerini, Ayşe Nazlı Kınacı'nın evi terk ettiğini ve bir daha da kendisinden haber alamadığını söyledi.

Soruşturmayı derinleştiren kolluk kuvvetleri Ayşe Nazlı kınacı'nın bindiği otomobilin plakasından katil zanlısı TOİ'ye ulaştılar. TOİ ilk sorgusunda Ayşe Nazlı Kınacı'y boğarak öldürdüğünü kabul etti. TEO'nin çelişkili ifadeler verdiği, önce Ürkmez'de bir parkta tabnıştıklarını daha sonra da Seferihisar'da otostop yaparken aracına aldığını söylediği de sızan haberler arasında.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Ü.D.B. Tecavüzden Tutuklandı...

İsteyen Her Kafeteryaya Kitaplık Yapacağız...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın