ahmet-aydin-koronadan-karantinada
Seferihisar

Ahmet Aydın Koronadan Karantinada...

Adalet ve Kalkınma Partisi Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın'ın covit-19 nedeniyle evinde karantinaya alındığı öğrenildi.

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, yaptırdığı korona virüs (Covid19) testinin pozitif çıktığını ve genel sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Başkan Aydın yaptığı açıklamada, “Kızım Esma, soğuk algınlığı ve grip belirtileri ile kısa bir süre önce rahatsızlanmıştı. Hemen arkasından eşim Günden Hanım’da aynı belirtiler nedeniyle rahatsızlandı. Yaptırmış olduğu test sonucunun pozitif çıkmasından dolayı, ben de yakın temaslı olduğum için evde kendimi karantinaya aldım. Semptom gelişmemesi ile birlikte belirtilen süre sonunda sağlık kurumuna başvurarak PCR testimi yaptırdım, yaklaşık 2 yıldır tüm tedbirlerimize rağmen maalesef bu hastalıkla biz de yüz yüze geldik. Sevindirici tarafı genel durumumuz iyi, evde ailecek istirahate çekildik. Yapılan tetkiklerde olumsuz bir şey görünmüyor. Aşılarım sayesinde hafif grip şeklinde geçiriyorum. Lütfen tedbirlere uyalım, aşılarımızı yaptıralım. Geçtiğimiz günlerde temasta olduğumuz kişilerin de tedbir almasını rica ediyorum. Sağlığınıza dikkat edin. Tüm sağlık çalışanlarımıza minnettarız” dedi.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Ahmet Aydın "Yeni Yılınızı En İçten Dileklerimle Kutluyorum...

Trafik Cezaları İkinci El Araba Fiyatlarını Yakaladı...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın