İntikamını Araba Lastiğinden Almak...

Sabah kalkıyorsunuz, kahvaltılık bir şeyler alabilmek için markete gitmek üzere arabanıza biniyorsunuz, geri geri çıkayım diyorsunuz ama kurulan tuzağın farkında değilsiniz.

Birden arka lastiklerin birinden "fııısssssss" diye bir ses geliyor. İnip bakıyorsunuz arabanızın tekerine yan yana 3 tane kocaman çivi batmış. Hem de öyle bir batmış ki lastiği adeta parçalamış. Lastiği değiştirirken gördüğünüz manzara karşısında adeta dudaklarınız uçukluyor. Uçları özel olarak yapılmış, lastiği delmek için değil kesmek için hazırlanmış, bıçak gibi 3 tane çivi.

Olay bence o kadar basit ki...

Bilgisi, kendisini savunacak sözü ve kaçacak deliği kalmayan birileri sözde bana gözdağı veriyorlar.

Sözde bana "Bak şimdilik lastiğini kesiyoruz, yazmaya devam edersen senide keseriz" demeye getiriyorlar.

Ay ödüm bir koptu, bir koptu ki sormayın. Korkudan saklanacak yer aradım.

Be Allah'ın cahili...

Be Allah'ın salağı...

Sen Ayhan Köksal'ı henüz tanımamışsın sanırım.

Öyle bir lastiğimize sabotaj yapıldı diye susacaklardan olmadığımı artık öğrenin.Siz şimdi lastiğimi kestiniz ya ben korkudan tecavüz olayını, olaya karışanları, Seferihisar Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesi, tiyatrocu kadının, nasıl Nuri Alço'luk yaptığını yazmaktan vaz mı geçeceğim?

Ya da hiç bir dava kazanmamışken her eline geçen fırsatta vatandaşı kandırmaya çalışan, protesto için toplanılan toplantıları kendi propoganda meydanı haline getiren avukatı yazmanktan vaz mı geçeceğim?

Seferihisar'dan sonra İzmir'i satmaya başlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer hakkında mı yazmayacağım?

Basın özgürlüğünü engelleyen ve hiç bir yetkisi yokken belediyeleri yönetmeye çalışan Basın Düşmanı Neptun Soyer'i mi yazmayacağım?

Yoksa 2019 yılında karısını kaçırmak için Sığacığa gelen Can Dündar'a yardım ve yataklık yapan yine Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi, Sığacık Kale içinde pansiyon&kafe işleten kadının Can Dündar'ın tekrar yurt dışına kaçmasında ki rolünü mü yazmayacağım?

Vallihi de hepsinin yazacağım, billahi de hepsini yazacağım. Hem de en ince detayına kadar yazacağım.

Haaaa....

Unutmadan arabamı Sığacık yolu üzerine park ettim. Tam evimin karşısına... Sabotajlarınızı bekliyorum... Kamerada kim olduğunuzu seyretmek için.

Vah zavallılar vahhhh...

 

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

1 Yorum

  • bayrak-medya-yorumlar

    Hakan Günay , 18 Haziran 2021

    Sürekli şereften namustan söz edipte size çamur atan plastik tatlı bir zavallı var Tokatçı olur kendileri ama kendini çok namuslu şerefli gösteren o.ç.var çakma finans uzmanı imitasyon saatlerini her foto çekiminde kullanan sizinle husumetli olduğunu yazan çakma zengin ezik cuckold yaptırmıştır size bunları.. eşim prof Dr diye yazan ezik varya haah işte o.ç.

Köşe Yazısına Yorum Yazın