Coronaya Siyaset mi Bulaştı?

Biz coronanın yayılmaması için sokağa bile çıkmazken, bircoronalı hastanın yakalandığı, 45 çalışanında karantina altına alındığı Çeşme Ulusoy Limanına halen İtalyan Bandıralı roroların yük boşaltması, 25. Dönemde kısa süreli milletvekilliği yapan MHP'li Aslan Savaşan'ın ortak olduğu Arspet, Aslan Nakliyat şirketlerinin  boşaltılan emtiayı yangından kaçırır gibi TIR'larına yükleyip nakletmeleri pek de hayra alemetdeğil gibime geliyor.

65 yaş ve üstü vatandaşlar için ilan edilen sokağa çıkma yasağını delenler, coronayla mücadeleyi deldikleri için neredeyse vatan haini ilan edilirken her ne hikmetse Çeşme Ulusoy Limanında adeta corona elçiliği yapanlara ses çıkartılmıyor.

Corona virüsü kaparım diye twet bile atmayan Devlet Bahçeli konuyu bal gibide biliyor. 

Çeşme Limanında çekilen görüntü ve resimlerde CHP'li birine ait TIR'lar olsaydı, Bahçeli Kemal Kılıçdaroğlu'nu çoktan tefe koymuştu.Bırak twet atmayı hemen bir kürsü bulup çıkmış ve "Bay Kemal'i" Vatan haini ilan etmişti.

Arkadaşlar bizim kimseyle husumetimiz yok. Kimsenin ekmeği ile oynama niyetinde de değiliz. Ama Karantina altına alınması gereken Çeşme Limanının halen çalışması da inanın Ulusal bir sorundur.

Corona virüsü görülen parktaki bankları bile karantinaya alanlar neden bu liman ile ilgilenmemektedirler.

Ulaştırma ve Sağlık Bakanları neden konuya el atmamaktadırlar.

Bir kaç aylık milletvekilliği sonrası yapılan seçimde seçilemeyen ve milletvekili olarak emekli olan MHP'li Aslan Savaşan'ana ve ortak olduğu şirketlere neden ses çıkartılmamaktadır. 

Bir kez dezenfekte edilerek ÇeşmeUlusoy Limanında ki corona virüsleri tamamen ölmüşmüdür?

TIR Şöforleri ve diğer çalışanlar birer corona adayı değilmidirler?ekili'nin kazancı Ulusal çıkarlarımızdan daha mı üstündür?

Çeşme'de (Allah Göstermesin) coronalı hasta sayısı birden bire astronomik rakamlara çıkarsa bunun ceasını kime keseceklerdir?

Yapmayın efendiler etmeyin...

Kıymayın Egenin incisi olan Çeşme'ye...

Kıymayın memlekete...

Derhal Limanı kapatın ve corona virüslü çalıştığı güneden bu yana limana giren çıkan her kesi bulup karantina altına alın.

Ve lütfen Çeşme'yi bu tehlikeden kurtarın.

 

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

0 Yorum

Köşe Yazısına Yorum Yazın