Ay-Yıldız Hareketi Prof.Dr Ümit ÖZDAĞ liderliğinde 26 Ağustosta Partileşiyor...

KUKLA HİLAFET ile KÜRESEL KONTROLE GİRMİŞ,FEDERASYONA DÖNÜŞMÜŞ TÜRKİYE...
Emperyalizmin Türkiye Hayali’ne karşı MİLLİ DİRENÇ: 
AY-YILDIZ HAREKETİ
Prof.Dr Ümit ÖZDAĞ liderliğinde 26 Ağustosta Partileşiyor...

Prof.Dr İskender Öksüz,”Stratejik göç mühendisliği” isimli  Prof.Dr Ümit Özdağ’ın kitabının başına yazdığı sunuşta: 

- “ Irakın Kuzeyinde oluşmuş bulunan Barzanistan,Suriye,Türkiye ve İranda dört parça İle bunların birleşmesinden oluşacak Kürdistan...

-Suriye’nin Kuzeyinde ve bizim Güney’imizde kurulacak bir Sünni Arap Devleti ve 

- Türkiye’den geriye ne kalırsa o...”

Yerinden yönetim,kalkınma ajansları ile yerel yönetimlerin doğrudan Brüksel’e bağlı birer idareye dönüşmesi,göç  programları İle Türkiye ciddi bir bölünme tehdidi ile karşı karşıya...

Cumhur ve Millet İttifakı adı altında gayrı milli siyasetin yürütülmesini talimatlandırdığı, siyasal kayıkçı kavgası, sadece milleti kutuplaştırmak,birbirine siyasal parti ekseninde düşman yapmak  üzere çalışıyor.

Temel ihanet ihtiva eden siyasal adımlar da Cumhur ve Millet İttifakı gayet güzel uzlaşıyorlar.Ekonominin siyasal düzeni,Madenlerin ve yer altı, yer üstü zenginlikleri ile  kaynaklarının imtiyazla yabancılara peş keş çekilmesine en sağdan,en sola bütün partiler kör ve sağır!!!

Sorsan bir çoğu Türk milliyetçisi ve Atatürk’ün izinde diye tanımlar kendini....

PLANDEMİ tiyatrosunda ki aymazlıkları ise saymaya dahi gerek yok.Garip bir kopya hali var ülkemizde...Kendi ayağımıza kuşun sıkmak için kopya çekiyoruz.Küresel zeka testinde sınıfta kalmak için kopya çekiyormuşuz gibi garip bir durumdayız....

Suriyeliler tek kurşun atmadan güzel ülkemizi işgal ediyorlar!!!

Bazı kentlerde ve yerleşim birimlerinde Suriyelilerin nüfusu çoğunluğa geçmiş vaziyette.

Ülkede takribi 9 milyon Suriyeli cirit atıyor.Bir çoğuna “istisnai vatandaşlık” verilmiş.

Kürtçü bölücülük,Alevi-Sünni çatışması,sağ-sol kavgası,Fetöcü kalkışma,Cemaatlerin nifakları ile bir türlü sonuç alamayan küresel emperyalizm bu defa Türkiye’yi “Stratejik göç mühendisliği” çalışması İle Suriyeli sığınmacılar eli ile bölmek derdindeler...

Prof.Dr Ümit Özdağ on yıllardır Türkiye’nin karşı karşıya olduğu iç ve dış tehditler için Türk milletini uyararak atılacak,atılması zorunlu siyasal adımları öneriyor.

Siyasette ki tavizsiz,kararlı Atatürkçü çizgide,Türk milliyetçiliğini merkeze koyan milli tavrı elbet fincancı katırlarını ürkütecektir,ürkütmüştür.

Yazdığı onlarca kitap,kurduğu stratejik araştırmalar merkezleri eli ile oluşturduğu siyasal önermeler ve siyasete koyduğu Türkçü,milli tavrı nedeni ile Küresel Emperyalizmin uşaklarının,PKK,FETÖ,LGBT vb Küresel şeytan hizmetkarı örgütlerin,mankurtların hedefi haline gelen Atatürkçü çizgiden özde sapmayan, yurtseverliğin,milliyetçiliği tescilli,bir bilge Türk,Siyaset ve bilim insanıdır Prof.Dr Ümit Özdağ.

Hamaset ile değil, popülist siyasal şov ve şaklabanlıklardan uzak Türkiye’nin ve Türk milletinin meselelerine,karşı karşıya olduğu sorunlara somut önermeler sunmaktadır.

Dünyaya Atatürk’ün öğütlediği gibi Türk gibi Türkçe bakan Özdağ, Türk siyasetinin tek milli ihtiyacı olan Türk milliyetçiliğini merkeze alan Atatürkçü çizgide ki siyaseti egemen kılmak için liderliğini üstlendiği ve  başlattığı, “Ay-Yıldız hareketini” 26 Ağustosta partileştirecek.

PKK/HDP oylarını kutup siyasetinde anahtar hale getiren ittifak siyaseti  siyasal dayatmaları,  red ederek, Türk milletinin tamamını kapsayan, milli siyaset ile iktidara talip olacak ve iktidarı devir alacak bir siyasal organizasyonu bekleyen Türk milletine aradığı çözümü sunuyor Özdağ ve arkadaşları...

Ankara da Balgatta adı ve logosu şimdilik kamuoyundan gizlenen partinin Genel merkezi tadilatta; 26 Ağustos gününe hazırlanıyor.

Türkiye’nin dört bir köşesinde teşkilatlanma çalışmaları ise son süratle devam ediyor.

Siyaseti şovmenlik,salt hatiplik zanneden küçük düşünceli,küçük adamların,küçük particilik hesapları dışında, Büyük Türkiye,Büyük Türk milleti davasını, Atatürk’ün siyasal mirasına özde sadık kalarak yürütme karanlığında ki  Özdağ ve arkadaşları AK Parti,CHP,MHP ve İyi Parti tabanına hapsedilmiş bütün Türk milliyetçilerinin,Atatürk’ün izindeki Türk milletinin ümidi...

Türkçü düşünce,Atatürkçü tavır kaybetmeyecektir. Buna göre 2023 de iktidar olacağımız bir kehanet değil siyasal tecrübe ile sabit dönüşüm vaktinin somut işaretidir.

Özdağ ve arkadaşları niçin kazanacak?Türkçü-Atatürkçü tavır ve siyaset akıl ve ilimle somut strateji-çözüm ortaya koymayı gerektirir.

İşte Prof.Dr Ümit Özdağ ve arkadaşları kurdukları stratejik araştırma merkezleri ve enistütületinde on yıllardır siyasi şaklabanlardan,şovmenlerden farklı olarak tarihi,coğrafi gerçeklere uygun stratejileri ve çözümleri kamuoyu gündemine taşıdılar.

Kuracakları parti ile bu  Türkçü çözüm siyasetini iktidara taşıyacaklar.

Tanrı Türk’ü korusun ve yüceltsin...
Ne mutlu Türküm Diyene...

Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş!

0 Yorum

Köşe Yazısına Yorum Yazın