18 Kasım Pazar 2018
SON DAKİKA
Anasayfa / Siyaset / İZMİR FEVZİ PAŞA BULVARIN’DA TRAFİK İKİ ŞERİTTEN TEK YÖNE VERİLİNCE YARIM SAATTE 2 KAZA MEYDANA GELDİ.
İZMİR FEVZİ PAŞA BULVARIN’DA TRAFİK İKİ ŞERİTTEN TEK YÖNE VERİLİNCE YARIM SAATTE 2 KAZA MEYDANA GELDİ.

İZMİR FEVZİ PAŞA BULVARIN’DA TRAFİK İKİ ŞERİTTEN TEK YÖNE VERİLİNCE YARIM SAATTE 2 KAZA MEYDANA GELDİ.

İzmir Fevzi Paşa Bulvarında Konak’ta ki tramvay inşaatı nedeniyle hiçbir uyarı yapılmadan Basmahane Garı istikametine doğru her iki şeritte gidiş yolu olarak verilince yarım saat içerisinde 2 yayaya vasıta çarparak yaralanmalarına neden oldu.

Yetkili makamlar hiçbir uyarı yapmadan Konak’tan Basmahane Garı istikametine doğru her iki şeritte de gidiş verildi. Hiçbir uyarı yapılmadığından yayalar Fen Elektrik yönündeki şeritten doğru istikamete, karşı yoldan ise ters istikamete bakarak geçmeye başladılar.

İlk Kazanın sabah 07.30 sıralarında bir aracın 7 yaşlarında bir çocuğa çarpması ile meydana geldiğini Belirten Fen Elektrik sahibi ve ANAP İzmir İl Başkanı Doğan Erdin derhal yetkilileri aradığını belirterek “Yetkililer bu karar aniden alındı kısa sürede duyuru yapacağız dediler ama duyuru yapılmadı, ikaz işaretleri konmadı. Bu arada bir yaya daha kaza geçirerek yaralandı. Yetkilileri tekrar tekrar aradım ama halk uyarılmadı. Zaman zaman yolun orta refüjüne geçerek yayaları bizzat ben uyarıyorum” dedi.

 

0 Yorum

Yorum Yazın

Email adresi yayınlanmayacaktır.

* İşaretli alanlar zorunludur