18 Kasım Pazar 2018
SON DAKİKA
Anasayfa / Siyaset / İŞTE MELİH GÖKÇEK’İN BAŞINI YİYEN GAZETE KUPÜRÜ…
İŞTE MELİH GÖKÇEK’İN BAŞINI YİYEN GAZETE KUPÜRÜ…

İŞTE MELİH GÖKÇEK’İN BAŞINI YİYEN GAZETE KUPÜRÜ…

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isteği üzerine 23 yıllık Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in istifa sebebi olarak gösteren gazete kupürü Aktroller tarafından internette servis edildi.

Melih Gökçek istifasını açıkladığı toplantıda Ankara’ya yaptığı hizmetleri uzun uzun anlattı ama gerçek istifa sebebini açıklamadı. Melih Gökçek “Genel Başkanımızın isteği üzerine Büyükşehir belediye başkanlığı görevimden istifa ediyorum” dedi.

YARGILANMAYACAK MI?

Ankaralılar milyonlarca liralık yolsuzluk yapan, Ankara’nın çok sayıda kupon arazisini Fetö Terör Örgütüne bağışlayan Melih Gökçek’in istifa etmekle aklanamayacağını belirterek “Sen 23 sene koskoca bir kenti soy soğana çevir, sonra da istifa et. Hesap yemekten kurtul. Böyle bir düzen hiçbir yerde görülmemiştir. Hırsızlar mutlaka yargılanmalıdır. Kaldı ki Gökçek darbeci bir terör örgütüne yardım ve yataklık yapmıştır. Ankaralılar bir araya gelerek Cumhuriyet Savcılıklarına Melih Gökçek hakkında bir çok suçtan suç duyurusunda bulunacağız. Mecliste olsun olmasın siyasi partilerin bize öncü olmalarını bekliyoruz” dediler.     

0 Yorum

Yorum Yazın

Email adresi yayınlanmayacaktır.

* İşaretli alanlar zorunludur