18 Kasım Pazar 2018
SON DAKİKA
Anasayfa / Siyaset / CUMHURİYETÇİ MİLLİ DURUŞ PLATFORMU GENEL BAŞKANI AYHAN KÖKSAL “ATATÜRK ÇİZGİSİNDEN ASLA ŞAŞMAYACAĞIZ” DEDİ.
CUMHURİYETÇİ MİLLİ DURUŞ PLATFORMU GENEL BAŞKANI AYHAN KÖKSAL “ATATÜRK ÇİZGİSİNDEN ASLA ŞAŞMAYACAĞIZ” DEDİ.

CUMHURİYETÇİ MİLLİ DURUŞ PLATFORMU GENEL BAŞKANI AYHAN KÖKSAL “ATATÜRK ÇİZGİSİNDEN ASLA ŞAŞMAYACAĞIZ” DEDİ.

Cumhuriyetçi Milli Duruş Platformu Genel Başkanı Ayhan KÖKSAL 2018 yılının umut ve mutluluk yılı olması için Atatürk çizgisinden ayrılmamamız gerektiğini belirterek “Türkiye’ye uyan tek elbise vardır. O’da Atatürkçülüktür. Mustafa Kemal’in yolunda 2018 yılı umut yılı olacaktır” dedi.

Ülke ekonomimizin aydınlığa çıkar gibi gösterilmesine rağmen her geçen gün biraz daha kötüye gittiğini belirterek “Gerek ülke ekonomisi, gerek dış politika dibe vurmuş vaziyettedir. Ve bu durum her geçen gün kötüye gitmektedir. Vatandaş artık evine ekmek alamayacak duruma getirilmiştir. İcra takipleri rekor seviyededir. İşçiye, memura, emekliye verilen zamlar komiktir. Ama akaryakıta, elektriğe, gıdaya yapılan zamlar ise oldukça yüksektir. KHK’lar ayrı bir teranedir. Dünyanın hangi ülkesinde OHAL ilan eden devlet başkanı veya cumhur başkanı KHK ile görevden adam alıp adam atamıştır. Fetö olayı komediye çevrilmiş, bylooktan alınanların sayısı onbinleri bulmuştur. Bu vatandaşların büyük bir çoğunluğu daha sonra suçsuz olduklarını ispat etmiş tahliye edilmişlerdir. Ama aylarca mağdur edilmişlerdir. Tüm bu güçlükleri Atatürk’ün çizgisinde yürüyerek aşacağız. Yılınız mutlu olsun” dedi

0 Yorum

Yorum Yazın

Email adresi yayınlanmayacaktır.

* İşaretli alanlar zorunludur