18 Kasım Pazar 2018
SON DAKİKA
Anasayfa / Siyaset / C.M.D. PLATFORMU GENEL BAŞKANI AYHAN KÖKSAL “BÜKEMEDİKLERİ O BİLEĞİ 10 KASIMDA BİR KEZ DAHA ÖPTÜLER” DEDİ…
C.M.D. PLATFORMU GENEL BAŞKANI AYHAN KÖKSAL “BÜKEMEDİKLERİ O BİLEĞİ 10 KASIMDA BİR KEZ DAHA ÖPTÜLER” DEDİ…

C.M.D. PLATFORMU GENEL BAŞKANI AYHAN KÖKSAL “BÜKEMEDİKLERİ O BİLEĞİ 10 KASIMDA BİR KEZ DAHA ÖPTÜLER” DEDİ…

Cumhuriyetçi Milli Duruş Platformu Genel Başkanı Ayhan KÖKSAL “Daha düne kadar Türkiye Millet Meclisi Duvarlarından Atatürk tablolarını kaldıranlar Türk Milletinin Atasına sahip çıktığını görünce hızlı bir şekilde Atatürkçü oldular. Bu 10 Kasımda da gördük ki bükemedikleri O bileği bir kez daha öpmek zorunda kaldılar” dedi.

            Cumhuriyetçi Milli Duruş Platformu Genel Başkanı Ayhan Köksal “90 yıllık reklam arasının sonuna geldik” diyenlere Türk Milletinin gerekli dersi verdiğini belirterek “Dün Mustafa Kemal’in tablolarını Meclis duvarlarından kaldıranlar bu gün ‘Padişahlık ne demek, Bizim Cumhuriyetimiz var’ demişse bunun sebebi Türk Milletinin tepkisidir. Vatandaş Atasına tam anlamıyla sahip çıkmıştır.” Dedi.

            C:M:DP: Genel Başkanı Köksal eğitim müfredatından çıkartılan Mustafa Kemal ile ilgili konularında en kısa zamanda okul kitaplarına yeniden konulacağını belirterek şunları söyledi;

            “Bu gün Mustafa Kemal’i büyük bir coşku ile andık. Atatürk’ü bize unutturmaya çalışanlar bu milletin Atasını asla unutmayacağını gördüler. Derhal Atatürkçü oldular. 10 Kasımda koşarak Anıtkabir’e gittiler. Mustafa Kemal’i öve öve bitiremediler. Yani bir gerçeği gördüler. Mücadelemiz bununla bitmeyecek. Ders kitaplarında Atatürk’ün hayatına tekrar geniş yer verilene, Andımız her sabah okunana kadar mücadelemiz devam edecektir. Tüm Türk Milletinin desteğini bekliyor Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyoruz.”

0 Yorum

Yorum Yazın

Email adresi yayınlanmayacaktır.

* İşaretli alanlar zorunludur