18 Kasım Pazar 2018
SON DAKİKA
Anasayfa / Siyaset / BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI HAZİNEDAR’IN ANAP’TAN İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLMASI İSTENİYOR…
BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI HAZİNEDAR’IN ANAP’TAN İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLMASI İSTENİYOR…

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI HAZİNEDAR’IN ANAP’TAN İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLMASI İSTENİYOR…

        İstanbul Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın yapılacak ilk yerel seçimde Anavatan Partisi’nden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olması isteniyor.

         Siyasi yaşantısına Rahmetli Cumhurbaşkanımız Turgut Özal döneminde Anavatan Partisinde başlayan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın CHP’den Belediye Başkanı seçildikten sonra parti rozetini yakasından çıkarttığını belirten yakın çevresi “Başkanımız parti ayırımı yapmaksızın tüm vatandaşlarımızın yardımına koşmaktadır. Bırakın Beşiktaş’ı yurdun dört bir köşesinde özellikle çocuklarla ilgili etkinlikler düzenlemekte, Doğu ve Güneydoğu’da ki okullara yardım etmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı olursa tüm İstanbul ve Tüm Türkiye kazanır” dediler.

            Beşiktaş Belediye Başkanı 22 Ekim’de Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezinde yapılan Anavatan Partisi toplantısına da katıldı. Salondakilerin ısrarı üzerine sahneye çıkan Hazinedar siyasi yaşantısına nasıl başladığını ve yaptığı hizmetleri anlattı. Salonu dolduran ANAP’lılar Hazinedar’ın sözünü sık sık slogan atarak kestiler.

            Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın daha önce düzenlenen Saadet Partisi toplantısına da katılarak bir konuşma yaptığı öğrenildi.

 

0 Yorum

Yorum Yazın

Email adresi yayınlanmayacaktır.

* İşaretli alanlar zorunludur