vatandasin-huzurunu-saglamak-icin-polis-bayram-yapmadi
Seferihisar

Vatandaşın Huzurunu Sağlamak İçin Polis Bayram Yapmadı...

Seferihisar Emniyet Teşkilatı ve Trafik Şube Müdürlüğü Ekipleri 4 günlük bayram tatili boyunca ortaklaşa kontrollerini sürdürdü.

Olabilecek kazaların önlenmesi amacıyla alkol kontrollerini de sıklaitıran polis ekipleri, kontrol için durdurdukları araçta bulunan kişilerin GBT'lerini de kontrol ederek aranan vatandaşları da bu kontrollerde yakalamış oldu.

Polisin bayram süresince kontrollerini sürdürmesinden son derece memnun olduklarını belirten vatandaşlar "Kazaların önlenmesi için alkol kontrolü yapılması çok güzel. Böylece alkollü araç kullananlar trafikten men edilerek kazaların önüne geçilmiş oluyor. Yapılan kimlik kontrolüylede asayiş sağlanmış oluyor. Bayram boyunca hiç aralık vermeden çalışan tüm polislerimize ve Seferihisar'ın başarılı Emniyet Müdürü Temel Salman'a vatandaşa verdikleri bu hizmetleri nedeniyle teşekkür ediyoruz" dediler.

Trafik ekiplerince yapılan kontrollerin olumlu sonuç verdiği ve Seferihisar-İzmir, Seferihisar-Kuşadası yolu üzerinde alkol nedeniyle trafik kazası meydana gelmediği öğrenildi.

Öte yandan polis ekiplerinin konroller dışında ilçe içerisinde sürekli olarak devriye gezdikleri ve bayram süresinde hırsızlık, yaralama gibi olayların alınan tedbirler neticesinde önüne geçildiği belirlendi.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Gaziler Gününü Kutladık...

Kaymakam Aktaş Gazilerle Öğle Yemeği Yiyecek...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın