ulu-onderimizi-ve-canakkale-sehitlerimizi-rahmet-ve-minnetle-aniyoruz
Seferihisar

''Ulu Önderimizi ve Çanakkale Şehitlerimizi Rahmet ve Minnetle Anıyoruz''

Seferihisar Şehitliğinde düzenlenen Çanakkale Zaferinin 105. Yıl Dönümü kutlama törenlerine katılan tek siyasi parti temsilcisi olan İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Şadiye Aşçıoğlu "Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ümüzü ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz" dedi.

İl Başkanlığının gönderdiği talimat üzerine parti binalarını temizlediklerini ve korona virüse karşı ilaçladıklarını belirten İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Şadiye Aşçıoğlu "Genel Merkezimizin İl Başkanlığımıza, İl Başkanlığımızında İlçe Başkanlıklarımıza gönderdiğ korona virüsüne karşı alınması geeken tedbirler talimatını harfiyen uyguladık. İkinci bir emre kadar tüm toplantılarımızı iptal ettik."dedi.

İYİ Parti İlçe Başkanı İlçe Kaymakamlığının düzenlediği ve Seferihisar Şehitliğinde yapılan Çanakkale Zaferi Kutlama Törenine katıldıklarını da belirterek "Törenlerde sadece çelenk kondu, Saygı Duruşu yapılıp İstiklal Marşımız okundu. İlçe Müftüsü Çanakkale Şehitlerimizin ve Atatürkümüzün ruhlarına dua etti. Bizde Parti olarak tören alanında ki yerimizi aldık" dedi.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Seyehat Belgesini Kaymakamlıktan Alacaksınız...

Ayhan Koksal'dan Kamuoyuna Duyuru...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın