sigacik-ta-otopark-soygunu
Seferihisar

Sığacık'ta Otopark Soygunu...

Pandemi yasaklarının gevşetilmesi ve bayram tatilinin başlaması üzerine Sığacık ziyaretçi akınına uğradı, ama gelen ziyaretçiler, otopark bulamadıkları, ya da nereye park ederlerse etsinler fahiş otopark ücreti ödemek zorunda bırakıldıkları için Sığacık'ı gezmeden geri dönüyorlar.

Sığacık'ta Belediye Yeleği ile otopark ücereti tahsil eden bazı otoparkçılar mafya vari takıldıkları, AVM'lerin park yerine bile park eden araçlardan, hatta evinin önüne park eden vatandaşlardan kötü söz ve neredeyse kaba kuvvet kullanarak otopark ücreti tahsil etmeye çalışıyorlar.

Sığacık'ı ziyarete gelen bir aile arabasını BİM Alış veriş merkezinin karşısına çekti. Yanlarına gelen bir otoparkçı oto sahibinden ya otopark ücreti ödemesini, ya da araçlarını derhal koydukları yerden kaldırmalarını istedi. Oto sahibi buranın otopark olmadığını ve otoparkçıyı Belediye Başkanı İsmail Yetişkin'e şikayet edeceğini söylemesi üzerine ise otoprak görevlisi "İsmail'de kim oluyor? Buranın Allah'ı benim. Ben ne dersem o olur" cevabını verdi. 

Ailesinin bayramını burnundan getirmeye çalışan otoparkçı ile daha fazla muhatap olmayan oto sahibi otopark ücretini ödeyerek, ailesi ile birlikte Sığacık'ı gezmeye çıktı.

Resimdeki otopark görevlisi gibi mafya vari görev yapan otopark görevlilerinin bir an önce işten çıkartılması, aksi halde Sığacık'a gelen misafirlerin bu şahıslar yüzünden geri dönmeye devam edecekleri ileri sürüldü.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Gaziler Gününü Kutladık...

Kaymakam Aktaş Gazilerle Öğle Yemeği Yiyecek...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın