Hamit Nişancı MHP'lilerle buluştu.

MHP İlçe Teşkilatı Hamit Nişancı'yı destekleyeceklerini açıkladı

Hamit Nişancı MHP'lilerle buluştu.
Seferihisar

Seferihisar Mhp İlçe teşkilatı bir toplantı düzenleyerek Hamit Nişancı'yı destekleyecekleri aday olarak tanıttı. Mhp teşkilatından yüzlerce kişi İlçe Başkanı Ahmet Şeremet'in daveti ile toplandı. 

Mhp seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Şeremet İlçe binasına gelen Ak Parti Adayı Hamit Nişancı'yı taktim etti. Şeremet " Hamit Nişancı Cumhur ittifakının adayıdır. Cumhur ittifakı Türkiye için çok önemli bir ittifalktır.. Hamit Nişancı Cumhur ittifakının adayıdır. Sonuna kadar destekleyeceğiz. İnşallah 31 Mart akşamı hep birlikte Ak parti mensupları ile birlikte başarımızı kutlayacağız" dedi. 

Seferihisar Belediyesinin son 10 yılda yaptığı hataların en önemlisinin yer satmak olduğunu belirten Mhp İlçe Başkanı Şeremet "Türkiye'nin hiç bir yerinde bir belediye böylesine yer satmadı. Seferihisar'ın genç nesile bırakacağı miras maalesef satılmış,yok edilmiştir" dedi.

Seferihisar'da Belediye başkanlığına aday olan Hamit Nişancı ise "Burada Mhp'de olmaktan çok mutluyum. Ben Cumhur ittifakının adayıyım. Daha önce 10 yıl başkanlık yaptım. 26 yaşında Belediye Başkanı oldum. Bu dönem İnanın adaylık hiç aklımda yoktu. Ama bu görev bana verildi. Ben Seferihisar'ın şu an geldiği durumda İlçe Başkanımız Sayın Şeremet'in de dediği gibi çocuklarımızın miraslarının satılıp savrulduğu bir zamanda evimde oturayım diyemezdim. O yüzden çok çalışacağız. 2014 de ki hataları yapmayacağız. Hep birlikte elele vereceğiz. İnşallah 31 Mart'ta zaferle çıkaağız" dedi. 

Mhp İlçe Teşkilatı Hamit Nişancı ile buluşma toplantısı ile seçim startını vermiş oldu. 

Videolu haberi Barak Tv de izleyebilirsiniz. 

 

HABERİ PAYLAŞ!

Yorumlar

Yorumlarınızı Paylaşın!