Gümüldür Mandalina şenliği Coşku içinde geçti

Gümüldür Mandalina Şenliği büyük bir kutlamayla birlikte kutlandı.

Gümüldür Mandalina şenliği Coşku içinde geçti
İzmir

Gümüldür de ikincisi düzenlenen Mandalina festivalinde kortej yürüyüşü ardından Belediye Başkanı Bülent Soylu bir konuşma yaptı.

Gümüldür mandalinanın marketlerde bir marka olarak anılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Soylu "tanıtıma devam edecegiz" dedi.

Mandalina festivali Sibel Can konseri ile devam etti. Halkın Sibel Can konserine ilgisi yoğun oldu. Sibel Can'dan belediye çalışanlarına jest. Gümüldür mandalina festivalinin kapanışını Sibel Can belediye çalışanlarını sahneye davet ederek yaptı. "Tüm emekçi arkadaşları sahneye davet ediyorum" diyen Can finali festivali gerçekleştirenlerle yaptı. "Onların sayesinde bu konser ve festival gerçekleşti, onlara ve Belelediye Başkanımıza tesekkurler" diyerek final şarkısını belediye çalışanları ile okuyan Sibel Can halktan büyük alkış aldı.

Mandalina festivali son bulurken alana stant kuran firmalar halka mandalina dağıttı. Seferihisardan da festivalde yer alan Ucak Kardeşler stantindanda vatandaşlara bol bol mandalina dağıtımı yapıldı.

HABERİ PAYLAŞ!

Yorumlar

Yorumlarınızı Paylaşın!