fransiz-masonlar-ataturk-u-yavas-yavas-zehirleyerek-oldurduler
Siyaset

''Fransız Masonlar Atatürk'ü Yavaş Yavaş Zehirleyerek Öldürdüler.''

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi Partisinin İzmir İl Kongresinde yaptığı konuşmada "Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Fransız Masonlar 1935 yılında başlayarak yavaş yavaş zehirleyerek öldürdüler" dedi.

57 yaşında ölen Mustafa Kemal Atatürk'ün son resimlerine bakıldığında 87 yaşında kibir insanın görüntüsünün görüleceğini belirten Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi "1935 yılında Fransız Masonlar Ulu Önder Atatürk'ü yavaş yavaş zehirlemeye başladılar. Çünkü o tarihlerde Atatürk ülkemizde ki tüm mason hareketlerini yasaklamıştı. Ulu Önderin vefatından sonrada Atatürk'ün aşırı alkol nedeniyle siroz olarak öldüğünü yaydılar. Amaçları Atamızın alkolik ve dinsiz olduğunu yaymaktı. Ancak Mustafa Kemal Atatürk sirozdan değil 1935-1938 yılları arasında Fransız Masonların kendisine yavaş yavaş verdiği zehir nedeniyle ölmüştür" dedi.

Kongre sonrası Partililerle sohbet eden Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a bir sohbetimiz esnasında 'Lütfen Mustafa Kemal'den asker arkadaşınızdan bahseder gibi Gazi Mustafa Kemal diyerek değil, Atatürk diyerek bahsedin' dedim. Olması gereken hitap şeklide Gazi değil Mustafa Kemal Atatürk'tür" dedi.

Anavatan Partisi Kurucusu ve 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın da zehirlenerek şehit edildiğini belirten Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi"Yıllardır Rahmetli Şehit Cumhurbaşkanımız Turgut Özal'a şhit ünvanının verilmesi için uğraşıyorum" dedi.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Tüm Halkımızı Kucaklamaya Hazırız.

'Benim İçinde Bulunduğum Resim Kareleri Nedense Bazı Basın Mensuplarınca Kullanılmıyor'

0 Yorum

Habere Yorum Yazın