ev-ev-dolasip-engellilere-maske-dagitti
Seferihisar

Ev Ev Dolaşıp Engellilere Maske Dağıttı...

Seferihisar Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkan Yardımcısı Adnan Çetin ev ev dolaşarak Seferihisar'da ki engellilere corona virüsüne karşı tedbir olarak kullanılan maskelerden dağıttı.

Seferihisar Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkan Yardımcısı Adnan Çetin sosyal medya ve whatSsap grupları üzerinden duyuru  yaptığını,kendisini telefonla arayan tüm engellilere annesinin kullandığı araç ile giderek maske verdiğini belirterek "Bu maskeleri bize CHP İlçe Teşkilatı verdi. Bu nazik hareketlerinden dolayı CHP İlçe Başkanımız Senem Gürer Solak'a çok teşekkür ederim. Ayrıca maske dağıtma sırasında beni engelli arkadaşlarımın evine şoförlüğümü yaparak götüren anneme çok teşekkür ediyorum"dedi.

Seferihisar Kent Konseyi Engelliler Meclisi başkan yardımcısı Adnan Çetin kronik kalp rahatsızlığı nedeniyle kısıtlı olarak evinden çıkan Bayrak Medya Yönetim Kurulu Onursal Başkanımız ve Engelliler Meclisi Yürütme Kurulu Üyesi Ayhan Köksal'ı da evinde ziyaret ederek maske verdi. Köksal "Engelliler Meclisi Başkan Yardımcımız Adnan Çetin'e bu duyarlı hareketinden dolayı teşekkür ediyorum. Sağolsun kendisi oturduğu yerden sosyal medyada reklam yapmıyor, Seferihisar'da ki engellilere gerçekten hizmet veriyor" dedi. 

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Pazarın Fiyat Şampiyonları Börülce ve Kiraz Oldu...

Halk Eğitim'de Yarım Kalan Kurslar Tekrar Başlıyor...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın