Doğan ERDİN "Yerel seçimlerde İzmir'in tüm ilçelerinde aday çıkartacağız" dedi.

Anavatan Partisi İzmir İl Başkanı ve Merkez Karar Kurulu Üyesi Doğan ERDİN Yerel seçimlere hazırlanmaya başladıklarını belirterek "İzmir'in tüm ilçelerinde aday çıkartacağız" dedi.

Doğan ERDİN
Siyaset

Anavatan Partisi İzmir İl Başkanı ve Merkez Karar Kurulu Üyesi Doğan ERDİN Yerel seçimlere hazırlanmaya başladıklarını belirterek "İzmir'in tüm ilçelerinde aday çıkartacağız" dedi. Anavatan Partisi İzmir İl Başkanı ve MKK Üyesi Doğan ERDİN Anavatan Partisinin yerel seçimlere gireceğini de belirterek "Çeşitli kumpaslarla partimiz Milletvekili seçimlerine sokulmamıştı.

Ancak Genel Başkanımız ile bu kumpasların farkına vardık ve kumpas kuranları partimizden ihraç ettik. En kısa sürede 41 il ve ilçelerinin kongrelerini tamamlayarak yerel seçimlere girmeye tekrar hak kazanacaktır. Biz gerek Genel Merkez düzeyinde gerekse il düzeyinde yerel seçimlere hazırlanıyoruz. Amacımız tüm il ve ilçelerde aday çıkartmaktır" dedi.

Doğan Erdin özellikle İzmir ilçelerinde ilçe başkanlıklarına atananların en kısa zamanda ilçe kongrelerini yapmalarını gerektiğini de belirterek "Verilen süre içerisinde kongresini yapamayan ilçe başkanlarını görevden alacağız" şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ!

Yorumlar

Yorumlarınızı Paylaşın!