Bu Görüntüler Başka Hiç Bir Yerde Yok...

İzmir'de kaldıkları huzur evlerinde Covit-19 (corona) virüsünü kaptıktan sonra karantina altına alınan 4 kişi tüm müdahalelere rağmen yaşamlarını yitirdi. Karantinada ölen beşinci kişinin ise teşhis sonucunun beklendiği öğrenildi.

Bayrak Medya haber ekibi İzmir Büyükşehir Belediyesinin defin işlemini görüntüleyen ilk basın kuruluşu oldu. Tüm hakları Bayrak Medyaya ait olan videoyu ilk kez yayınlıyoruz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi defin ekibi tüm tedbirleri alarak coronadan ölen bir vatandaşımızı defnettiler. İzmir Büyükşehir Belediyesi Cenaze aracıyla mezarlığa getirilen cenazenin konduğu tabut defin işleminin bitmesinden sonra yine İzmir Büyükşehir Belediyesine ait bir kapalı kasa bir kamyona yüklendi. Kamyonda başka malzemelerin bulunması ve tabutun dezenfekte edilmeden kamyona yüklenmesi Büyükşehir Belediyesinin bazı çalışanlarının corona konusunda yeterli derecede titiz davranmadıklarını gösteriyor.

Bu arada coronadan ölen 4 kişinin huzur evlerinde kalan vatandaşlar olması huzur evlerini yeniden gündeme taşıdı. İzmir'de ki tüm huzur ve bakım evlerinin karantinaya kontrol altına alınmasını isteyen vatandaşlar "Huzur ve Bakım Evi Çalışanları ne yazık ki dışarı çıkmak isteyen 65 yaşüstü yaşlılara engel olamıyor. Bu da kentimizde corona konusunda alınan tedbirleri etkiliyor. DerhalHuzur ve Bakım Evlerine devletin el koymasını istiyoruz" dediler.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Defalarca Uyardık Ama Dinlemedi...

Tedbir, İşte Böyle Alınır...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın