biz-evdeyiz-sende-evde-kal
Seferihisar

''Biz Evdeyiz, Sende Evde Kal''

Ürkmez Kadın Tiyatrosu Sanatçılarından Gülay Erdoğan Corona Virüs ile mücadele tedbirlerine destek verdi, 65 yaş ve üstü vatandaşlara seslenen Erdoğan "Szilere daha çok oyunlar sergileyeceğiz. Lütfen Evlerinizden Çıkmayın" dedi.

Bizim Köyde Şenlik Var isimli tiyatro oynunda köydeki bir erkeğicanlandıran Gülay Erdoğan tiyatro etkinliklerinin dışında da sosyal faaliyetlerde bulunduğunu belirterek "Ürkmez Kadın Tiyatrosu ekibi olarak yöremize hizmet için büyük çabalar sarfediyoruz. Şu anda Ülkemiz büyük bir tehlike ile karşı karşıya. Corona Virüs ile mücadele için bir çok tedbir alındı. Bunların başında ise 65 yaş üstü ve kronik hastalığı olan vatandaşlarımızın evden çıkmaması. Bizde bu nedenle 65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan vatandaşlarımıza sesleniyoruz. Lütfen evlerinizden çıkmayın. Sizlerle ilerleyen günlerde yine salonlarda köy meydanlarında beraber olacağız. Sizler için çok güzel tiyatro eserleri sahneleyeceğiz" dedi.

Seferihisar Belediyesinin 65 Yaş Üstü ve Kronik hastalığı olan kimsesiz vatandaşlara verdiği hizmeti de takdirle karşıladığını belirten Ürkmez Kadın Tiyatrosunun başarılı oyuncusu Gülay Erdoğan "İlçemizde bu güne kadar corona hastasına rastlanmaması da bizim için büyük bir şanstır" şeklinde konuştu.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Video Konferans Sistemi İle Seferihisarlı Üreticilerin Sorunlarını Anlattı..

AFAD'dan Hastane Bahçesine Karantina Çadırı...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın