baris-ve-esitlik-partisi-bep-genel-baskani-huseyin-alpay-evlerde-kalalim-cagrisinda-bulundu
Siyaset

Barış  ve Eşitlik Partisi (BEP) Genel Başkanı Hüseyin Alpay,“Evlerde kalalım” çağrısında bulundu.

Barış  ve Esitlik Partisi (BEP) Genel Başkanı Hüseyin Alpay, Çin’in Wuhan kentindetaya çıktıktan sonra hızla dünyaya yayılan korona virüs salgınına karşı yurttaşlara “Evlerde kalalım” çağrısında bulundu.
 
BEP Genel Başkanı Hüseyin Alpay yaptığı yazılı açıklamada, Sağlık Bakanlığı tarafından korona virüse karşı alınan tedbirlere uyulması gerektiğine işaret ederek, “Koronavirüs tedbirlerine uymak, bu denli hassas bir konuda birlikte hareket etmek ve yurttaşlarımızı bilinçlendirmek için Sağlık Bakanlığı tarafından alınan önlemlere hepimizin harfiyen uyması gerekmektedir. El birliği ile bu süreci atlatacağız. Yeter ki bir süreçte evlerden çıkmayalım, virüsün kontrol altına alınması için alınan tedbirlere katkı sunalım.” dedi.
 
Yurttaşlarımızın sağlığını korumanın bütün siyasetçilerin öncelikli görevi olduğunu belirten Barış ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Hüseyin Alpay, “Koronavirüse karşı hep birlikte mücadele ederek, vatandaşlarımızı en iyi şekilde bilinçlendirerek ülkemizi koruyacağımıza yürekten inanıyorum. Ben bir kez daha yurttaşlarımıza ‘evde kalalım’ çağrısında bulunuyorum. Kurallara hep birlikte uyalım, evde kalalım ve mücadeleye katkı sunalım.” ifadelerini kullandı.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

İYİ Parti Bayraklı Teşkilatından Bayrağa ve Atatürk'e Büyük Ayıp...

Kani Beko: 620 Bin Sağlık Emekçisi Atama Bekliyor...

0 Yorum

Habere Yorum Yazın