Ayhan Köksal'dan Fahrettin Fidan'a sert cevap

Fahrettin Fidan Halk TV'de katıldığı sabah haber programında "Özal birnumaralı emekçi düşmanıdır" dedi.

Ayhan Köksal'dan Fahrettin Fidan'a sert cevap
Siyaset

Fahrettin Fidan Halk TV'de katıldığı sabah haber programında "Özal birnumaralı emekçi düşmanıdır" dedi. AKP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı konusunda da görüşlerini açıklayan Fahrettin Fidan "Ramazanda İzmir'de bir Meyhanenin camında "Ramazan nedeniyle kapalıyız" yazar, karşısında ki meyhanenin camında ise 'ramazan nedeniyle nöbetçi mayhane" yazar." dedi.

Konuşmasında sürekli olarak rakıya yapılan zammı ve alınan ÖTV'yi de eleştiren Fidan İzmir'de rakı tüketiminin ülke oranına göre en üst seviyede olduğunu da söyledi.

ÇELEBİYE CEVAP HAKKI... 

Fahrettin Fidan'ın "Özal bir numaralı emekçi düşmanıdır" demesi sosyal medyada büyük tepki görürken Anavatan Partisi Genel Başkan Danışmanı Ayhan KÖKSAL "Partimiz Genel Başkanı İbrahim Çelebi'ye cevap hakkı doğmuştur. Şehit olmuş bir Cumhurbaşkanının aleyhinde bu denli çirkin bir iftira atan Fahrettin Fidan ile de gerekli yasal işlemler yapılacaktır.

Yerel Seçim adayları ile ilgili görüşlerini anlatmak için Halk TV ekranlarına çıkan güya gazeteci Fahrettin Fidan'ın rakıya yapılan zamları ve alınan ÖTV'yi yermesi ve hemen her cümlesinde rakı ile İzmirliyi özleştirmesi basın ahlakına sığmaz. Ben 9 yıldır İzmir'deyim ama camında "Ramazan Nedeniyle Nöbetçi Meyhane" yazan bir meyhane görmedim." dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

Yorumlar

Yorumlarınızı Paylaşın!