ascioglu-adayim-dedi
Siyaset

Aşçıoğlu "Adayım" Dedi...

İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Şadiye Aşçıoğlu "22 Şubatta yapılacak olan ilçe başkanlığı seçimlerinde adayım. Tehditler beniyıldırmıyor, tam tersine çalışma hırsımı artırıyor" dedi.

Seferihisar İYİ parti Seferihisar İlçe Başkanı Şadiye Aşçıoğlu  "İlçe başkanlığını yaptığım 9 aylık süreçte partimi,  baştan yarattım; Teslim aldığım süreçten bu tarafa çok bedeller ödedik. Atılan asılsız iftiralara meğil vermedik, bu saatten sonrada vermeyeceğiz! Bizler üyelerimize hep nezaketli olduk. Her zaman da üyelerimiz bizim için çok değerlidir. Halkımızı bizzat dinledik. Dertleri bizim derdimizdir. Hazırladığımız projemizi, Belediyemiz  le beraber yol alarak takibini yapacağız. Siyasi hayatımda yönetimim le  dürüst ce yol aldık. Bize yapılan tehditlere ramen yine şunu bilgilendirmek istiyorum.  Adaleti bir kongre yapılacaktır. Ne yazıkki halkımızı  yanlış yönlendirenlere karşı partimize yeniden  canlandırdık. Partimizden hiç bir çıkar beklemeden Ülkemizin geleceği için mucadelemize devam edeceğiz. Dedikoduyla siyasette yol almaya çalışanlara fırsat vermeyeceğiz. 
Şimdiye kadar partide yanımızda bulunmayan ve hiç bir şekilde partimizde olmayanlar dedikodu ile partiyi bölmeye çalışıyorlar. Ne mutlu ki bu partinin geleceği çok büyük. 
22 Şubat Kongre günü bu bayrağı göklere çıkaracağım. IYI PARTI nin farkı o gün ispatlayacağız. 
Yönetimimin emeklerini boşa çıkartmayacağım. Ilçe başkanlıgi na talibim. Tüm üyelerimize sonsuz saygılarımı sunarım."  dedi.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Tüm Halkımızı Kucaklamaya Hazırız.

'Benim İçinde Bulunduğum Resim Kareleri Nedense Bazı Basın Mensuplarınca Kullanılmıyor'

1 Yorum

Habere Yorum Yazın