anavatan-partisi-izmir-il-kongresi-yapildi
Siyaset

Anavatan Partisi İzmir İl Kongresi Yapıldı...

Anavatan Partisi İzmir İl Başkanlığı 1. Olağan Kongresi yapıldı. 

Anavatan Partisi 1. Olağan İzmir İl Kongresine Genel Başkan İbrahim Çelebi'de katıldı. Kongre salonuna gelen GenelBaşkan İbrahim Çelebi'yi kongre için salona gelen partililer üyük bir coşku ile karşıladılar. Çelebi kendisini karşılayan tüm Anavatanlılarla tek tek sohbet etti.

İl Başkanı Doğan Erdin'in konuşmasından sonra kürsüye çıkan Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi ülkenin ekonomik ve siyasi durumunu anlattı. Zaman zaman iktidara ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sertbir dille eleştirdi. Çelebi "Atatürk'ün çizgisinden ayrılırsak bu ülke içinden çıkılmayacak kötü durumlara düşer" dedi.

Genel Başkan İbrahim Çelebi ile birlikte kongreye Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Kolları Genel Başkanı da katıldı. Kongre sonunda yapılan seçimde İl Başkanı Doğan Erdin kongreye katılan yirmiye yakın delegenin tamamını alarak oy birliği ile yeniden il başkanı seçildi. Kongreye Ödemiş İlçe Başkanı İbrahim Canıdar, Karşıyaka İlçe Başkanı Hakan Özer, Seferihisar İlçe Başkanı Recep Çiftdal, Bornova ilçe Başkanı Hamide Arslan'da katıldı. Yapılan seçimde 57 Genel Merkez delegesi de belirlendi.

Kongreye Anavatan Partisi MYK Üyesi Metin Kocatürk'te katıldı. Metin Kocatürk Genel Başkan İbrahim Çelebi ile uzun bir sohbet yaptı.

Bayrak Medya Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Ayhan Köksal'da kongrede Genel Başkan İbrahim Çelebi ile sohbet etti.Kongrede Melahat Deniz Özden'de İzmir İl Gençlik Kolları Başkanlığına getirildi.

Haberi Sosyal Medya'da Paylaş!

Barış  ve Eşitlik Partisi (BEP) Genel Başkanı Hüseyin Alpay,“Evlerde kalalım” çağrısında bulundu.

''Fransız Masonlar Atatürk'ü Yavaş Yavaş Zehirleyerek Öldürdüler.''

0 Yorum

Habere Yorum Yazın