435 Liralık Fatura Çıldırttı...

Her fırsatta soygunlarına devam eden GEDİZ Elektrik bu kezde Genel Yayın Yönetmenimiz Ayhan Köksal'a 435 liralık elektrik faturası gönderdi.

435 Liralık Fatura Çıldırttı...
Siyaset

Her fırsatta soygunlarına devam eden GEDİZ Elektrik bu kezde Genel Yayın Yönetmenimiz Ayhan Köksal'a 435 liralık elektrik faturası gönderdi. Gediz Elketrik hakkında defalarca Mülki Amirlere şikayette bulunduğunu belirten Ayhan Köksal "Gündüz evimde sadece buz dolabı çalışıyor.

Bir buzdolabı tek başına 104.00 liralık elektrik yakıyorsa bu buzdolabını müzeye koymak lazım. Akşam ise evimde bir tane tasarruflu led lamba yanıyor. Televizyon ve kısa sürede ketıl çalışıyor. Bunun dışında sarfiyat olmamasına rağmen bir ayda 229 liralık elektrik harcıyorum. Sitemin hemen girişinde soğuk hava deposu var. Onlara aylı 750 TL fatura geliyor. 118 TL dağıtım bedeli adı altında alınan parayı ise hiç kimse izah edemiyor.

Yaptığım tüm şikayetler sonuçsuz kalıyor. Birde elektrik aboneliğim tasarruflu abonelik. BİMER'inden CİMER'ine kaymakamından savcısına şikayet ettim. Her şikayetimde faturamın üzerine ek olarak asgari 100 TL ek geliyor. 6 Ay önce 80 TL gelen elektrik faturam 435 TL ye çıktı. Kimsenin ilgilendiği yok" dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

Yorumlar

Yorumlarınızı Paylaşın!